Autor Zpráva
bohumil
Profil *
Ahoj,

chystám vytvořit web pro zahraniční návštěvníky především z USA a dalších anglicky mluvících zemí. Nevíte, zda-li nevadí, když hosting a vedení domény budu mít u českého poskytovatele? Z hlediska placení by to bylo pro mne jednodušší. Dochází při umístění webu na na serveru v čechách ke znatelně větším časovým prodlevám při načítání stránky?

Dále by mě zajímalo, zda-li doménu info američané berou jako každou jinou doménu.

Předem děkuji za vaše názory.
Retal
Profil
Co je jednoduššího na placení v ČR?
Co se týče ".info", záleží, na koho cílíš. Běžnému internautovi je to jedno, webmastrům bude připadat poněkud méně důvěryhodná.
bohumil
Profil *
No rikal jsem si, ze by byla zajistena ceska podpora. Kdyby byl problém, mohl bych zavolat. Když to bude u zahraniční firmy, tak bych volal asi těžko.

Víte někdo o nějakém dobrém zahraničním hostingu, který má servery v USA? Koukal jsem se na 1and1.com, ale to je jen pro zákazníky z USA.

Stále nevím - je v tom nějaký velký rozdíl mít hosting v Čechách či v zahraničí? Je podle vás nějaký český hosting schopný zajistit slušnou rychlost pro anglicky mluvící země?
Retal
Profil
Největší problém bude v tom, že zahraniční provoz není zadarmo a pokud tvůj projekt bude úspěšnější, webhoster na něj možná bude muset doplácet (a to se mu pochopitelně nebude líbit).
Co se týče podpory, tak máš pravdu, v zahraničí si česky nepokecáš, ale anglicky určitě.

Zkus si vytipovat a projet reference pár hostingů tady
http://webhostingtalk.com/
bohumil
Profil *
No očekávám tak 30 000 lidi denne (samozrejme az po rozjeti). Ale bude se jednat jen o jednu stranku o velikosti 50kb. Jak to myslite, ze webhoster bude muset doplacet?
Retal
Profil
U českých hostingů je traffic v ČR zadarmo, traffic do zahraničí se platí. Podle mě by bylo lepší si najít webhostera co nejblíž předpokládaným návštěvníkům. Ty jsi jeden, jich bude několik set tisíc. Už geograficky - mají být stránky blíž k tobě, nebo k nim?
Nox_lbc
Profil
mají být stránky blíž k tobě, nebo k nim?

Nebo mezi ;) ? Ale spíš bych se přikláněl k Americe ...
bohumil
Profil *
OK diky za rady. O placeni trafficu do zahranici jsem nemel tuseni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0