Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Dobrý den,mám takový problém ... na svoje webovky jsem dal video ke stažení a už pár lidí mi napsalo,že jim to nefunguje. Je chyba u mě nebo u jejich PC ? Normálně jsem dal video ke stažení,co se týče složek, dal jsem ho do images. Když to zkouším doma, tak normálně kliknu na odkaz , oběví se klasická tabulka ... otevřít-uložit-storno ...já dám otevřít a už mě to kopne do přehrávače a běží daný klip. V čem je tedy chyba?
tiso
Profil
V akom prehliadači a na akom operačnom systéme otváraš to video ty a ľudia ktorým to nejde? Testuj...
smajli
Profil
Skeleton
co jim nejde, stahování nebo přehrávání ??
Skeleton
Profil *
Prý to nejde přehrát ...
Gekon
Profil
Skeleton
Třeba kdyby jsi sem dal odkaz, výrazně by se to urychlilo.
smajli
Profil
Skeleton
pokud jim to nejde přehrát, tak v 99% budou na vině nenainstalované kodeky, zpravidla to bývají Xvid, a AC3, ale i jiné pokud dotyčný má nainstalované wokna a o kodecích neví nic.
dobré by bylo jak píše Gekon hodit sem odkaz na ty videa.
Skeleton
Profil *
tak je to www.lostboys.wz.cz , poté,co vstoupíte je to ,,Download a pak už jen kliknětě na tu černou tabulku.
Skeleton
Profil *
tak je to www.lostboys.wz.cz , poté,co vstoupíte je to ,,Download a pak už jen kliknětě na tu černou tabulku.
Skeleton
Profil *
tak je to www.lostboys.wz.cz , poté,co vstoupíte je to ,,Download a pak už jen kliknětě na tu černou tabulku.
Skeleton
Profil *
Omlouvám se za tříkrát stejný vzkaz,blbne tu internet
smajli
Profil
Skeleton
tak jsem se juknul,
1. formát videa XviD - to si tam dopiš
2. formát zvuku MP3
3. to video je na konci poškozené, takže přehrávače s tím mají potíže i když mají nainstalované potřebné kodeky
Skeleton
Profil *
pořád nechápu,že já to doma na svém kompu v poho přehraji ... a to sice mám XviD ,ale z balíku kodeků,který je minimálně rok starý,čím to potom je ? Mimochodem,jak se ti to video zdá ze stránky umělecké :-)
smajli
Profil
Skeleton
doma ti to přehraje jaký program?
já to mohl přehrát pouze ve Virtualdubu a ten mi ke konco zahlásil chybé framy,
Mimochodem,jak se ti to video zdá ze stránky umělecké
no jelikož jsem neviděl konec tak a mojím primary je sci-fi čekal jsem něco na těch záchodcích, ale jo pro tvojí věkovou skupinu dobré na odreagování :-)
Skeleton
Profil *
Normálně v poho v BS-playeru ... k tomu klipu,bly záměr z toho udělat parodii
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0