Autor Zpráva
maxmin
Profil *
Hledám nový webhosting pro náš e-shop a pár firemních prezentací. Nabídka je naprosto nepřehledná, spousty webhostingů se předhánějí v prostoru a službách.

V shopu nemáme moc návštěv, cca 1000 - 2000 reloadů denně. Je ale postavený na zencartu a tento systém je docela pomalý. Při procházení stránek uživatel vždy nějakou chvilku čeká, než se stránka vygeneruje a pak se začne načítat. Nejde mi o rychlost připojení do páteřní sítě, ale rychlost zpracování skriptů a dotazů na DB. Na dedikovaný server to taky není, těch shlédnutých stránek za den je jen pár, ale když už, tak ať se parsují co nejrychleji.

Proto pro příští webhosting bych chtěl maximální rychlost serveru, prostor stačí do 500MB, ale pokud možno safe mode off, technickou podporu a žádné výpadky.

V současnosti máme Active24, jede naprosto bezproblémů, ale parse time se pohybuje od 0,2 - 1s. Na jiných hostinzích mají shopy na zencartu i 0,05s
Ice
Profil
maxmin
Tady asi bude každý vychvalovat ten, se kterým spolupracuje nebo v něm funguje.
Proto doporučuji mrknout na http://mereni.kyblsoft.cz/ vybrat si prvnich 10-20 , ty mají nejméně výpadků a napsat jim poptávku co potřebuješ a dál už je to snad jasné...
DJ Miky
Profil
Na jiných hostinzích mají shopy na zencartu i 0,05s

Tak s tím obchodem jděte na tyto hostingy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0