Autor Zpráva
marfig
Prave vyslechnuta reklama portalu seznam.cz na giga mail me primela k napsani toho prispevku. Tvrdi, ze jako jedini maji e-mail s kapacitou 1000 MB. Pripomina mi to soudem narozene stahnuti reklamy jednoho pivovaru, ktery tvrdil, ze jen jejich pivo je jedinecne. Stejne seznam neni jedïny, ktery nabizi giga mail, ci se pletu?
Hanz
marfig
Jediný český jestli se nepletu (nepočítám Gigacentrum, které ještě nebylo spuštěno, a Gmail vlastně taky neběží takže možná že i jediní jsou :o)) ---> opravte mně jestli se mýlím

Hanz
Acci
Tvrdi, ze jako jedini maji e-mail s kapacitou 1000 MB.
Že mají 100% gigových stránek v doméně CZ.
marfig
Acci
Nějak jsem tvůj příspěvěk nepochopil, jako že jsou jediní v doméně ČR s giga mailem?
Acci
Citace z článku na Lupě:
My nyní máme 100 procent trhu gigabajtových schránek v doméně .cz

Gigacentrum asi nemá ani 0.000001% procenta :))
marfig
Aha, rozdílná formulace, já to slyšel v rádiu, tam to formulovali krapet jednodušeji. Mohl by jsi mi prosím dát odkaz na ten článek, ze zajímavosti bych si to chlubení seznamu přečetl. :)
Acci
marfig
http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4011
Hanz
Musím říct že mají, ale pravdu! ještě nebylo oficiálně spuštěno pro širokou veřejnost. --> než to spustí tak mají 100%, ale pak už mají útrum :o)
Acci
Hanz
I kdybych měl svůj vlastní server a emailovou adresu na doméně CZ, tak mám třeba i 15Gb
marfig
Je fakt, že jsem se o to moc nezajímal, ale nikdo ve světě nemá ještě giga mail pro veřejnost?
Hanz
Acci
Píšou že mají 100% trhu ---> kdybys mněl vlastní tak jestli se nepletu tak to nemá s trhem nic společného.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.