Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Která z těchto ikonek se vám líbí nejvíce -Edit: Nově i série 5
Alphard
Profil
4, resp. 3 :-)
DJ Miky
Profil
Mně první...
esemeska
Profil
Mně čtyřka, ty ostatní mám rozmazané
RPG
Profil
První…
japlavaren
Profil
4-I love fantasy...
Ghost
Profil
První :-)
Dero
Profil
4
Bubák
Profil
První, ale možná by to chtělo sluníčko trošku (tiplul bych to na nejvýše 2px) více schovat za mraky, tak jak je to na obrázku č. 3. Přestože žádná ikonka není dílem špičkového grafika, tak všechny jsou kvalitní, předpokládám, že také originální, a svůj účel splní.

Za důležitější pokládám mít všechny ikonky pro počasí od téhož autora ze stejné sady, aby to bebylo, jak když pejsek s kočičkou pekli dort, všechny přísady byly velmi chutné...
Inpocasi
Profil
Bubák
Děkuji za delší a komplexnější zhodnocení. Pozastavím se nad větou:
Přestože žádná ikonka není dílem špičkového grafika, tak všechny jsou kvalitní
Já osobně jsem vytvořil 1, 2, 3, ovšem 4, je převzata z webu http://pocasi.zacatek.cz/ , kde si myslím že jí dělali profesionální grafici (jsem rád že jsem na jejich úrovni :-)).
Dero
Profil
Já osobně jsem vytvořil 1, 2, 3, ovšem 4, je převzata z webu http://pocasi.zacatek.cz/.

Na to přejímání grafiky pozor, i když jde o srovnávání. Autorská práva platí i u takového kousku grafiky, který by se v tomto kontextu dal hodnotit jako citace. Proto by měl být vždy uveden i zdroj. Ale to jen pro pořádek, samozřejmě zatím o nic nejde.

kde si myslím že jí dělali profesionální grafici (jsem rád že jsem na jejich úrovni :-)).

Ten smajlík se hodí, protože si troufnu říct, že co se grafické úrovně týče, první tři nedosahují kvalit čtvrté ikonky ani dohromady. To se samozřejmě nijak nemusí projevit na tom, co se konkrétním lidem bude líbit. Na čtvrté ikonce je pouze jasně viditelná větší grafická zručnost - a v tom mě asi každý grafik z povolání podpoří.
Inpocasi
Profil
Na základě toho, že nejlepší byla 1 a 4, 4 ovšem není moje... a proto jsem poupravil 1 a vznikla 5, která doufám, že už není ani rozmazaná (člen -> esemeska)

Ikonky jsou nyní zakomponované na stránce http://www.in-pocasi.eu/predpoved.php

Stále můžete psát vaše názory na tyto ikonky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0