Autor Zpráva
mp3 ??
Profil *
Mohli byste mi prosím poradit nějakou opravdou dobrou stránku, kde je hodně mp3? KOukal jsem už na mp3s.nadruhou.net a tatu.cz, ale to co jsem hledal jsem nikde nenašel :(. Zkoušel jsem i googlit, ale prostě ty songy nemohu najít. Tak třeba mi doporučíte skvělou stránku s mp3... Díkes moc
WanTo
mp3 ??
A chceš stahovat legálně?
Gekon
Jestli legálně, tak zkus největší kravinu českého webu: www.i-legalne.cz
Jestli jinak, tak zkus jiné fórum, tady se o tom mluvit nejspíše nesmí.
Dero
WanTo: Český právní řád umožňuje komukoliv z internetu stáhnout legálně rozmnoženinu audiovizuálního díla. Nesmí však takto stažené dílo dále šířit.
WanTo
Gekon
Na i-legalne se sice chlubí, že mají hudbu od 19k autorů, ale od mých oblíbených metalových kapel tam není téměř nic. Tak co si má pak člověk myslet o takovém e-shopu, když neposlouchá střední proud. Zajímalo by mě, kolik lidí i-legalne využívá.
quinux
Dero
Stahovat ano, ale nabízet ne. Tudíž si myslím, že nesmíš ani napsat, kde případně stahuješ ;o)
Timy
Tipl bych, že toho docela hodně bude na rapidshare.de :-)
ObiSkyWalker
mp3 ??
Mě se podařilo vždycky vygooglit (zajímavé slovo) vše, co jsem hledal, i když to někdy trvalo hodiny. Chce to zadávat dobrá klíčová slova a trochu trpělivosti. (pro jistotu je dobré míti antivir)
WanTo
Dero
To je sice hezké, ale i takové pouštění hudby nahlas do reproduktorů je v drtivé většině případů šíření. Takže ačkoliv je tu očividná chyba v nějakém zákoně, prakticky nikdo jí nemůže legálně využít. Ale to samozřejmě nic nemění na tom, že stáhnout si hudbu legální je.
Dero
WanTo: Ano, bohužel musím souhlasit, ale to zabředáváme do něčeho, z čeho mi je nevolno. Jakmile se zabrousí k termínu OSA, otevírá se mi kudla v kapse. A to jsem, panečku, klidný člověk.

Timy: Myslíš? Nu, necháme na zakladateli vlákna, aby se v tom nějak zorientoval. :o)

quinux: To samozřejmě mohu, pokud při stahování zároveň nenabízím. Já například z celého srdce věřím tomu, že kdybych si někdy z DC++ stáhl audiovizuální dílo, byl by ten, kdo jej nabízí, držitelem autorských práv k rozšiřování díla. Tohle je nenapadnutelné.

Ale stačilo, pánové, myslím, že zadavatel dostal už dost indicií.
Eddie
mozes stahovat z ruskeho www.grammy.ru ale je tam podmienka ze skladbu musis do 24 hodim vymazat. Takze mozes kazdy den tahat. Ma to jednu nevyhodu a tou je nizka rychlost stahovania...
Railbot
mp3 ??
porozhlédni se na rapidshare.com, tam je z pravidla vše a ihned. Nebo můžeš stahovat přes p2p síť Direct Connect, Možností je spousta.
quinux
WanTo
IMHO zákon říká, že pokud si hudbu/filmy přehráváš pro osobní potřebu. Tedy jsi-li v místnosti sám resp. se svou rodinou, tak je vše v pořádku. Nesmíš si však již pozvat přátele a jim tu hudbu/filmy pouštět (např. na nějaké oslavě).

PS. taky si nesmíš autorsky chráněné díla zpívat třeba u táboráku. ;o)
Miloš
Eddie
Грэмми.РУ už zase funguje? Dřív jsem se od nich něco nastahoval (hlavně v noci, kdy rychlost stoupla na snesitelnou úroveň, z 2-5 na 20-30 kolobajtů za vteřinu), ale už dlouho se mi to nedaří – po pár vteřinách se rychlost stahování zpomalí pod únosnou mez a nakonec se úplně zastaví.
Eddie
Miloš
mne to v poslednej dobe celkom taha...
Miloš
Eddie
Zvláštní, protože se právě pokouším stáhnout něco od Art Bears a jsem úplně bez šance – teď už to mrzne i při kliknutí na скачать.
WanTo
Dero napsal:
To samozřejmě mohu, pokud při stahování zároveň nenabízím. Já například z celého srdce věřím tomu, že kdybych si někdy z DC++ stáhl audiovizuální dílo, byl by ten, kdo jej nabízí, držitelem autorských práv k rozšiřování díla. Tohle je nenapadnutelné.

Tohle je napadnutelné, ale z jiné stránky. Když se připojíš na Direct Connect hub a nějakou hudbu stáhneš, automaticky ji ostatním uživatelům nabízíš ke stažení. A to ani nemluvím o Torrentech.

Zaujal mne přístup jedné pražské půjčovny CD. Údajně (nemám potvrzeno) se jedná o "klub vlastníků CD", tudíž každý, kdo do tohoto "klubu" vstoupí, se stává spoluvlastníkem audio nahrávek. To mu mimo jiné umožňuje zcela legálně hudbu kopírovat, protože vytvoření jedné (nebo dvou?) kopií vlastního CD je, pokud vím, zcela legální.

Update:
Jako neposlušný uživatel sem vložím ten odkaz, který nějaký z moderátorů smazal z Gekonova příspěvku. Nemyslím si, že bylo cokoliv nelegálního na poskytnutí odkazu na půjčovnu CD/DVD, ať už ta CD/DVD půjčuje jakýmkoliv způsobem. Naopak, tato úprava příspěvku mi připadá trochu nefér.

http://www.musicworld.cz/klub/index.htm
Gekon
WanTo
...se jedná o "klub vlastníků CD... Bratr je členem:)
Moc šikovný podnik:)
Miloš
WanTo
ohle je napadnutelné, ale z jiné stránky. Když se připojíš na Direct Connect hub a nějakou hudbu stáhneš, automaticky ji ostatním uživatelům nabízíš ke stažení.
Záleží na klientovi; tohle platí možná pro strong, ale ne pro DC++
Railbot
Miloš
tohle platí možná pro strong, ale ne pro DC++
Záleží jakou verzi. Do RC9f2 (asi nejlepší verze) nic takového není. V dalších už člověk automaticky sdílí i segmenty dat, které teprve stahuje, což je pruda.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.