Autor Zpráva
Leptir
Profil *
Zdravim, chci se zeptat, v čem vytváříte grafické PDF dokumenty, jako ceníky, nabídkové katalogy atd. - v jakém programu vytvoříte dokument, v čem jej převedete do PDF atd.? :) Díky předem za odpověď.
Michalek
Profil
MS Office (DOC, XLS) - pdfFactory - PDF :-)
Pro ty, co nechtějí platit, existují i free alternativy.
quinux
Profil
Leptir
OpenOffice umí do PDF exportovat. Jinak stačí jakýkoliv editor, který ti vyhovuje a jako tiskárnu si nainstalovat PrimoPDF, který je zdarma.
Joker
Profil
OpenOffice.org.

Mimochodem, před pár dny vyšel plugin pro MS Office, který umí číst a ukládat soubory ODF.
Nezkoušel jsem, ale jestli funguje jak má, nejzávažnější argument proti používání OpenOffice, tj. potíže s kompatibilitou s MS Office, je historií.

Odteď už by mělo být možné dát třeba na web soubory v ODF a lidem s MS Office dát odkaz na plugin.
tark
Profil
Joker: úžasný nápad, už vidím bfu instalovat plugin pro odf...

ps: PDF creator, free
dukolm
Profil *
ja používám MS Ofice(Word) a PrimoPDF(stím jsem plně spokojen)
habendorf
Profil
ps: PDF creator, free

PDF Creator je wirklich gut.
Bubák
Profil
Celkem pěkná sbírka s minirecenzemi:
Vytvárame PDF rýchlo a zadarmo
www.zive.sk/h/Poradca/AR.asp?ARI=117089&CAI=2218

MS Office podporuje ODF... opravdu?
http://www.root.cz/clanky/ms-office-podporuje-odf-opravdu/
Je to zatím první článek, co jsem o tom četl, je třeba počkat na další zkušenosti, aspoň já nedělám závěry z jediného článku.
Joker
Profil
tark
úžasný nápad, už vidím bfu instalovat plugin pro odf...
No, teď koukám, že je potřeba mít .NET Framework 2.0, to je blbý, ale jinak by snad i BFU mohl zvládnout si stáhnout soubor a potom klikat na "next"
korzoo
Profil *
pdf creator je asi fakt najlepsi (po adobe acrobat) sourceforge.net
klokan
Profil *
open office
Leptir
Profil *
Uh, díky.
Zkouším dělat grafické PDF, udělal jsem celou stránku i s textem ve Photoshopu a poté ji uložil do *.bmp a to vložil do Wordu ale vždycky se mi jakoby rozmaže písmo. Pokud nesloučím vrstvy a uložím stránku do PDF už ve Photoshopu, tak je všechno OK ale já potřebuji udělat vícestránkové PDF, takže to musím strčit nějak do toho Wordu, nechce se mi tam vkládat jen grafický podklad a text vypisovat, ve Photoshopu tam ten text mohu vložit úplně přesně jak potřebuji pomocí pravítek.
Co s tím? :) Vy při tvorbě PDF ten text píšete na grafický podklad ve Wordu?
Nádva
Profil
Já pro konverzi do pdf používám www.zamzar.com je to zadarmo nemusím si nicinstalovat a navíc to zvládá konvertovat i do mnoha jiných formátů, jen nahrajete soubor a výsledek vám ihned dojde na email...
JJAny
Profil *
Odteď už by mělo být možné dát třeba na web soubory v ODF a lidem s MS Office dát odkaz na plugin.

IMHO na webu nemá nic co dělat formát .doc ani nic z OpenOffice, ale právě to PDF
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0