Autor Zpráva
Jarda_
Profil *
To je smutné. Smaž to a já se na tebe vy...
Michalek
Profil
Jarda_
Když dojdou věcné argumenty, začněme urážet :-) Jako vždy.
Dero
Profil
Jarda_: Zakládáš vlákno ve špatném tématu. Tohleto bude spíše nezařaditelný dotaz, proto přesouvám z Prací a zakázek.
Bubák
Profil
Dero jedná na rovinu, tak se srab rozhodně nechová.
Mistr
Profil
Jarda_
Mírni to! Myslím, že na svůj původní dotaz (totiž Hledám využití domény yx.cz) jsi odpověď již dostal, takže není třeba zde ventilovat svůj (nebál bych se říci osobní) problém. Ostatně, co Ti Dero udělal?
Dero
Profil
Mistr: Mažu mu témata, která co tři minuty zakládá v Pracích a zakázkách a ve kterých na mě útočí, protože jsem zamknul jeho předchozí téma, ve kterém stihl pozurážet několik lidí, kteří se mu snažili pomoci.
gyoja
Profil
Třeba je Jarda_ jen nešťastný v osobním životě. Je mi z toho smutno.
souki
Profil
BAN?
Dero
Profil
souki: Už navržen Doublethinkovi k posouzení.
Filips
Profil
Jarda_
Další ze série chudáků. Po pročtení témat usuzuji, že srab jsi tady TY. A pokud máš něco proti Derovi tak si to prosím vyřeště přes icq třeba, ale pochubuju, že se s tebou bude zahazovat.
none
Profil
Filips atd...
Notáák nelezte derovi tolik do analku...
RPG
Profil
none
Lépe Derovi do zadku, než pomoci tomu ubožákovi… Lituju, že jsem mu poradil. I když mne urazit nestihl.
tiso
Profil
...ach tá dnešná mládež...
Peca
Profil
Áá... Dero má žárlivého ctitele :-))
Btw. vůbec mně nevadí, že tady tlachám mimo téma, protože předpokládám, že toto téma bude smazáno, jelikož nemá vůbec žádný informativní charakter :-p
Dero proč jsi to téma vlatně hned nesmazal? Sám autor Tě hned v prvním příspěvku k tomu sám vyzýval a přidal i lákavou nabídku :-)
Michalek
Profil
Peca
Právě proto, že si o to žadatel tématu "řekl", tak to tu Dero nechal. A jen ho přesunul ze špatného tématu :-D To je nejlepší taktika - tohle útočník nečeká a vytočí ho to do ještě větší nepříčetnosti. Chladná reakce.

Sám to občas dělám a má to úspěch. Hanlivé komentáře na webu třeba nemažu, slušně na ně odpovídám, nebo upozorním čtenáře na zajímavý styl psaní komentáře, nebo tak. A zabírá to. Ten člověk pak nemá snahu se s tebou hádat, protože ví, že nebudeš reagovat nijak extrémně.
Mistr
Profil
Co je nového v kauze "Jarda_"? :-) Už jsem ho tu dlouho nepotkal...
Railbot
Profil
Jarda_
Jéé ahoj, na mě žádný komentář nemáš? Taky jsem ti zrovna nepadnul do okna, že ano? :)
Joker
Profil
Dero proč jsi to téma vlatně hned nesmazal?
Třeba aby se nikdo nedivil, že Jarda_ dostal ban :-D

Co je nového v kauze "Jarda_"? :-) Už jsem ho tu dlouho nepotkal...
Druhá věta je odpověď na tu první :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0