Autor Zpráva
chris
Profil
Ahoj, resim "problem": weby se delaji primarne pro 1024x768 a 800x600 px. Az si koupim LCD 17" nebo 19", ktere maji nativni rozliseni mnohem vetsi, jak pak budu ty weby vlastne delat? :) Budu muset precvakavat stale na nizsi rozliseni a tim nevyuzivat vyhod nativniho rozliseni LCD? Diky za osvetleni!
Acci
Profil
Stačí se zmenšit velikost okna prohlížeče na požadovanou velikost.
chris
Profil
Tak se ale neda normalne pracovat, abych porad zmensoval okno, ne? :)
Nox_lbc
Profil
weby se delaji primarne pro 1024x768 a 800x600 px

http://www.dgx.cz/trine/item/cas-optimalizovat-pro-zdravy-rozum

Budu muset precvakavat stale na nizsi rozliseni a tim nevyuzivat vyhod nativniho rozliseni LCD? Diky za osvetleni!

Zmenšíš si okno prohlížeče ?

// edit: vidím, že jsem na ten svůj příspěvek koukal dost dlouho, než jsem ho odeslal ;)
P.S.: PsPad umí zobrazovat browser s různými velikostmi oken a existují na to i speciální freeware programy ...
Railbot
Profil
chris
Budeš dodržovat nějakou rozumnou šířku webu? Pak se nemusíš o nic starat a nic přepínat.
chris
Profil
No proste si to asi zatim jen neumim predstavit, protoze jsem to nezkusil. :) Mozna me hlavne mate to, ze pri prohlizeni webu se obsah atd. zda jaksi mensi a nejsem si jist svym odhadem velikosti pisem a tak...
Kazdopadne diky za odpovedi.
Bubák
Profil
PsPad umí zobrazovat browser s různými velikostmi oken a existují na to i speciální freeware programy ...
Nejjednodušší je javascript:resizeTo(800,600) - další velikosti jde jednoduše přidat.
Více na stránce www.jakpsatweb.cz/javascript/bookmarklet.html - 800×600 je tam hotový.

Pokud to nejde v Opeře nebo Firefoxu, je potřeba povolit skriptům změnu velikosti okna.

V Opeře to není to tak pohodlné, napřed se musí klepnout pravým myšítkem na záložku a dát Zotavit.
Railbot
Profil
chris
Ještě ti doporučím do FF a IE Webdeveloper Toolbar, který umí zmenšit okno prohlížeče na dané rozlišení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0