Autor Zpráva
Jan Baroš
Profil *
Nedávno mi z kontaktního formuláře na mých www stránkách přišel email ve smyslu: "Mohu se zeptat, co je použité za písmo v horním menu Vašich www stránek?" Pak jsem náhodou našel na stránkách jistého Patrika V. s nickem Dr.ik článek: "Portfolio, již brzy na dr-ik.net!" , kde chce zhodnotit budoucí design svého portfolia. Po kliknutí na přiložený obrázek jsem se nestačil divit. Povědomé portfolio, prozatím bez menu... smiling smiley

Jen by mě zajímal názor ostatních. Jde o pouho inspiraci nebo o víc?

Tady jsou odkazy:

rozpracované portfolio onoho Patrika V.:
http://dr-ik.net/portfolio/?photo=chorvatsko.jpg

ukázky z mých stránek:
http://www.janbaros.cz/ostatni/ostatni10.html
http://www.janbaros.cz/foto/foto33.html

článek:
http://dr-ik.net/116-portfolio-jiz-brzy-na-dr-ik-net.html

Díky

Jan Baroš
Railbot
Profil
Dr.Ik, no jó no...známe :)
Okopírované úplně to není, ale inspirace (ve velkém) je jistá.
Stačil mi pohled na ten nadpis článku (u něj), také na chlup stejně nastylovaný jako má někdo jiný...škoda o tom mluvit. Vlastní myšlenky žádné, ale vykrádání cizích nápadů mu jde.
DZer
Profil
Jasný okopírování. Ještě byl tak drzej se zeptat na font...nechápu. Mám tam dokonce svůj copirajt. Navíc ten jeho web je slabý odvar originálu.
bojars
Profil
IMHO: Je to jasný prípad inšpirácie... taký prvoplánový asi na úrovni kreatívnych schopností "inšpirovaného". Čo sa dá s tým robiť. Len sa pousmiať. Takých v živote stretneš ešte mnoho.
l007
Profil *
Co k tomu dodat. Toho člověka znám. IMHO Originál je originál, kopie je kopie. A u této osoby se nezapře, že to není jen tak nějaká kopie.
fanky
Profil
když jsem na svém blogu do něj rejpnul, že kopíruje, tak se moh vzteknout, že jsem lama a že jsem napsal idiotskej článek..
Plaváček
Profil
Jan Baroš

Těžko se to bude prokazovat, ale je to sprostá a ještě nedokonalá kopie zajímavého nápadu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0