Autor Zpráva
Koki
Profil *
Přemýšlím o připojení k Internetu jaké zvolit domů, potřeboval bych poradit. Telecom by mi vyhovoval ale Internet mi nepusti bez toho aniz bych platit telefon. Eurotel pouziva Iexpres ale je to docela drahe. Kabelovka u nas neni. Zkuste mi poradit co jeste existuje a co by bylo výhodně. Díky
djlj
Profil
Těžko radit, kdyžs nenapsal odkud jsi. Pokud z Brna, doporučuju Netbox.
Koki
Profil *
V Chomutově
souki
Profil
Podívej se jestli nemáš v dosahu nějakou wifi..
Filips
Profil
Wifi (pokud je v dosahu jak již napsal souki) a nebo EDGE nebo Internet 4G.
Morasino
Profil
Jenom poradim nikdo si neobjednávejte O2 Internet Expres 512 KB/s protože je na houby jakmile překročíte 3GB tak se vám zpomalý internet na 64 Kb/s .Přemýšlel jsem o Českých Radiokuminikacích.Co na ně říkáte?Abych nedopadl jako s O2.
Hooonza
Profil *
No, asi bych taky uvažoval o Radiokomunikacích, Premium ADSL (není k tomu nutný telefon) má teď do konce března zřízení zdarma.
Morasino
Profil
Asi si budu teda objednávat od radiokomunikací tohle : Premium ADSL 1024/256 kbit/s Voice
Ale až v srpnu,protože nechci platit dva internety když budu mít jeden.Ve smlouvě s O2 je totiž ,že 12 měsíců po zřízení nesmím odstoupit od smlouvy jinak budu platit dál i když net od O2 mít nebudu
Hooonza
Profil *
Ten tarif nevypadá špatně. Nezapomeň si včas ověřit dostupnost, ať se ještě netěšíš zbytečně :%
DoubleThink
Profil *
Nezapomeň si včas ověřit dostupnost
Ano, to je u Premium ADSL nezbytné - ústředen se zpřístupněním místní smyčky alternativním operátorům není zrovna moc.

Jinak já jsem taky čerstvý klient Radiokomunikací a zatím je vše k mé plné spokojenosti. Veškeré papírování se změnou bylo v režii Radiokomunikací, přepojení čísla i ADSL bylo provedeno plynule s nulovou prodlevou.
Morasino
Profil
To už jsem zkoušel a je to u mě dostupný.Měl sjem s tim asi před půl roku problémy ,protože jsem si ho objednal a pak mi řekli že to neni u nas dostupny.Kazdy tyden sem tam volal a vzdy mi rekli ze to bude za pul mesice a asi takhle celej rok.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0