Autor Zpráva
Aylis
Profil
chtěla bych se zeptat, jestli ještě nevíte, co se stane, když jsou tam 2 stejný písničky, a dala bych download obě najednou? To se bude stahovat každá zvlášť, a zdržovat mě to, a nebo by se to zrychlilo že bych tu píničku brala od víc lidí zároveň? A pak ještě proč tam mam skoro u všech stahovaných souborů napsaný Pending? Slovník to překládá jako "nevyřízený, nevyřešený". Co pod tím mám rozumět? Že se uživatel který ten soubor nabízel se odhlásil, nebo že BS neni ve free verzi schopno stahovat víc souborů najednou?
HeWeR
Profil
Aylis
BearShare umí stahovat více souborů najednou z několika různých zdrojů. Když si necháš stahovat soubor "a", tak se BS pokusí stáhnout soubor "a" co nejrychleji a ze všech dostupných zdrojů. Je možné stahovat několik souborů naráz: tedy soubor "a", soubor "b", "c" a pokaždé se to stahuje z několik zdrojů -> tzn. klidně může být několik desítek připojení pokud stahuješ více souborů.

Stahovat 2x stejnou písničku je blbost, protože BS to vidí jako soubor "a" a soubor "b", takže stáhneš dvě stejné písničky a je ti to k ničemu.

A pak ještě proč tam mam skoro u všech stahovaných souborů napsaný Pending?
Nejsem si jistý, ale hádám, že není dostatek zdrojů či něco podobného. BS umí stahovat více souborů i ve free verzi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0