Autor Zpráva
kimono
Profil *
Zdarec lidi, když si chci koupit notebook tak na co bych měl klást důraz a čeho se vyvarovat. Mám koukat na to co to ma za LCD display nebo na co se mám zaměřit stačil by mi notes tak do 15 000Kč s DPH. dík moc
souki
Profil
do 15k moc velký výběr nemáš... Ze zkušenosti ti doporučuji koukat akorát na display 15,4" a vybírat si spíš tak, aby se ti líbil a aby se ti s nim dobře dělalo
xthomas
Profil
nebo potom jedině nějaký repas. muzeš koupit za zajímavý peníze docela našláplý komp. já takhle před dvěma lety nakupoval. a spokojeny do dneška..
pEeLL
Profil
za 15 000 si mezi novyma moc nevyberes. alternativa muze byt aukro nebo pcbazar. jina zalezi na tobe co od notebooku ocekavas - imho je na praci lepsi display 4:3 ale na filmy apod zase 16:9. pamet alespon 512mb, hdd doporucuju 5400ot (4200 sou pomale a 7200 uz moc hlucne) dal te muze zajimat vaha notebooku, vydrz baterie, pozita graficka karta nebo treba material ze ktereho je telo notebooku vyrobeno.
souki
Profil
imho je na praci lepsi display 4:3
Proč? Mám 16:9 a s mým množstvím panelů je to ideální..
Peca
Profil
Např. HP nx7400 C-M430 512MB667 60GB 15.4" DVD+-RW Wifi DOS za necelých 14 000,
NB ASUS A9RP 15/CM440/512/60G4/DVD RW/Wbg za 14 800,
NB UMAX VB 2400WXC 14˝C-M 390/512MB/80GB/DVD±RW/W/bez OS za 14 600, ...
Neřekl bych, že není výběr... Teda pokud to má být na práci. Na hry se tak levný notebook sehnat nedá.
kimono
Profil *
na práci hry opravdu nepotrebuju maximálně jednu si tam dat a ne nejakou náročnou hlavně aby se dalo odreagovat. Ale díky za odpovědi
Davex
Profil
kimono
Jen chci varovat před lesklým LCD panelem typu Brightview. Na první pohled to sice vypadá úžasně, ale pro delší práci se vůbec nehodí. Zvláště pak při větší intenzitě okolního osvětlení.
souki
Profil
Davex
Mám lesklý a nestěžuju si... Většinu času trávím někde uvnitř a tam je to v klidu... Venku se nedá nic dělat a musí se zvednou jas
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0