Autor Zpráva
Celebi
Profil
Hledám freeware internetový překladač (stačí aj-čj, pokud by v něm byla i němčina tak to uvítám). Překladač by měl fungovat v IE - nejlépe při kliknutí na nějakou ikonku a měl by umět přeložit text přímo na stránce. Skutečně budu vděčný za každý odkaz, ale potřeboval bych, aby šlo o program, kterému za hodinu nevyprší užívací doba - těch jsem už zkoušel několik. Ocením i programy, které jsou schopné naráz přeložit větší množství textu.
Předem děkuji.
los_shortos
Profil *
[code]http://www.online-translator.com/[/code]
Celebi
Profil
los_shortos
Ale tam není čeština...
kačka
Profil *
jmenuju se
Dakart
Profil
Ahoj. Já osobně ti internetové překladače nedoporučuji. Bohužel jsem se zatím nesetkal s žádným natolik kvalitním programem, který by uměl korektně text přeložit. Ano, překladač sice rozumí slovům, které přeloží, ovšem přeloží je v základním tvaru bez ohledu na kontext věty a také bez ohledu na to, že 1 anglické slovo může mít několik českých významů a naopak. Někdy jsou ta slova významově podobná, tudíž se dá vyvodit význam věty z překladu překladače, ale někdy tomu tak není. Spíše ti doporučuji využít slovníku, i třeba internetového, a slovo po slovu si přeložit. Nebo si překlad nechat udělat a zaplatit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0