Autor Zpráva
Kugel
Profil *
Mám takový pocit, že budoucnost webu, myšleno po technické stránce, je v technologii Flash nebo něco na ten způsob.
Martin Kuželka
Profil
Aha, a co dál? :)
Kugel
Profil *
Myslím tím, čemu bych měl věnovat svou pozornost, snažení apod. , abyh i třeba za 5let nečuměl na ujíždějící vlak?
souki
Profil
Kugel
Nesouhlasím. Máš proto nějaký důvod?
Gekon
Profil
Převratná to myšlenka. Dokaž to:)
havs
Profil
Kugel > příde na to, co budeš za 5 let potřebovat. Teď je to třeba grafika a animace, za pár let to můžou být databázové aplikace.
Myslím stačí udržovat mozek v kondici, sledovat cvrkot a být připravenej nastudovat potřebné. :-)
Timy
Profil
IMHO se něco podobného říkalo už tak před pěti lety :-).
@nonym
Profil *
Podla mna sa jednoznacne internet bude uchadzat skor k webovym aplikaciam ako ku grafickym (resp. aj aj,
ale budu na principe DB ...

)
Joker
Profil
Mám takový pocit, že budoucnost webu, myšleno po technické stránce, je v technologii Flash nebo něco na ten způsob.
Já mám takový pocit, že to tak není :-)

Možná tenhle pocit byl oprávněný spíš v době, kdy se Flash objevil. Dnes, o nějakých 10 let později, stále žádnou expanzi Flashe nevidím. Vpodstatě jediné, kde se za ty roky Flash na webu mohutně uchytil, jsou ty otravné reklamní bannery. A v poslední době Flash video přehrávače.
Přesto Flash pořád zůstává jen jakousi "volitelnou pomocnou technologií" a i pravidla pro tvorbu webů ho tak chápou.

Takže, jaký je důvod si myslet, že se do pěti let prosadí jako dominantní technologie, když to prosazování ještě nezačalo a v dohledné době ani nezačne?

čemu bych měl věnovat svou pozornost, snažení apod. , abyh i třeba za 5let nečuměl na ujíždějící vlak?
IT jsou velmi rychle se rozvíjející obor, nelze počítat s tím, že se teď něco naučím a po zbytek života s tím vystačím. Je potřeba neustále sledovat nové rozjíždějící se vlaky a pohotově přestoupit, pokud ten můj vlak dojede na konečnou ;-)
habendorf
Profil
Budoucnost patří aluminiu :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0