Autor Zpráva
walker
Profil
Máte někdo zkušenosti s vysokorychlostním připojením? Potřeboval bych poradit jestli je lepší přes linku nebo přes vysílač. (nejlepší poměr cena/možnosti/rychlost). Díky.
Marty
Profil
Nedlouho mám od Telecomu jejich 1024/256.
Většinou je ale rychlost okolo 450 kb/s.
Šlape to povětšinou docela obstojně.

Dobrá nabídka je také od Karnevalu, ale na druhou stranu jsem nedávno slyšel, že kvalita jejich služeb podezřele klesá.

Pokud ti stačí těch 450 kb/s tak myslím že v porovnání: cena * výkon je telecom "zatím" docela dobrá volba.
czmellak
Profil
ja mam 512/256 od telecomu a rychlost je vetsinou 510 kb/s. takze sem fakt spokojenej...
mach
Profil *
Ja mam od eurotelu přes mobil je to strašně pomalí ale je to dost dobře přenosny pro notebook a chci od telecomu 256/512 ale nevim jestli je to rychli jako voni píšou poradími někdo? Ty czmellak tobě to jede dobře mam si to nechat uďelat.
Marty
Profil
czmellak tak v tom případě jseš štastnej člověk. mám ještě rychlejší (a samozřejmě dražší), ale výslednou rychlost mám asi třetinovou jak ty (nějak to zkrouhli) :(
Tomik
Profil
Já mám také telecom 1024/256 a taky to dělá něco okolo těch 400-500kb/s.

BTW: Když stáhneš u Telecomu určitý množství dat (1GB), tak ti co klesne na 256 a pak po dalších (3GB) na rychlost modemu. Ale každý večer ze čtvrtka na pátek to vracej na původní rychlost, takže větší věci jako linux distribuce a tak stahuju výhradně ve čtvrtek.
Marty
Profil
Tomik vím o tom, ale i tak dík. stejně nepozoruji žádnou významnou změnu v pátek ráno.
btw: limit je 2GB, pak ti rychlost stáhnou na 64/64
Martin
Profil
Já mám od telecomu 256ku je to dobrý, stabilní, download mám okolo 25kb/s. Jsem spokojenej. Spousta lidí nadává na karneval. U nás v Ústí má taky spousta lidí wi-fi od firmy Losan. Občas se jim stává, že jim nejde 2 dny internet. Mylim, že připlatit si za kvalitní připojení se vyplatí.
Tomik
Profil
To Marty: Oki, dík. Chybička se vloudí....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0