Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Nevím kam jinam s tím - napsal jsem primitivní návod na vytvoření ikonky pomocí php a byl bych rád kdyby se na to někdo koukl a řekl mi jestli to tak nějak má vypadat nebo ne.
Je to první návod co jsem napsal, tak nečekejte nic extra, ale kujme železo dokud je žhavé.

Tady to je

Jen upozorňuji, že nejde o kritiku celých stránek (proto to není v sekci názor na stránku), ale opravdu jen toho návodu a jeho provedení.

Pokud si některý z moderátorů přeci jen bude myslet že to patří do sekce názor na stránku, nechť to klidně přesune.
Manq
Profil
YoSarin

To jen čistě pro inspiraci - aby jste viděli, co všechno se dá do takového skriptu narvat. Pochopitelně to není dokonalé a sneslo by to ještě hodně dalších vychytávek, ale IMHO to stačí takhle. :-)


narvat, IMHO, a podobná slova či spojení nebo zkratky přepiš na něco lepšího, chceš-li být profesionální, nepiš taková to slova
Yo'Sarin
Profil *
Manq
Vida, to mi nějak uniklo, díky. :-)
A co jinak - není to moc zmatečné? Je to pochopitelné a tak...?
Yo'Sarin
Manq
Profil
phpéčku ještě moc nerozumím, tak nemohu posoudit.
YoSarin
Profil
Manq
phpéčku ještě moc nerozumím
Kdo rozumí PHPčku, tak takovýhle návod moc nepotřebuje - stačí mu php.net. :-)

Jestli to je/není přehledné a pochopitelné bych potřeboval vědět hlavně od někoho, kdo phpku moc nerozumí - od těch, co tomu rozumí bych zase potřeboval upozornit na faktické chyby, pokud tam nějaké jsou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0