Autor Zpráva
Lojza
Profil *
reinst. windows - kde jsou data z Dokumentů?????
tiso
Profil
preč...
Lojza
Profil *
Musel jsem reinst. Windows a v novém Windows se nemohu dostat k mým dokumentům. Píše mi to Dokument není přístupný a přístup odepřen. Chyba nastala, že v původních Windows jsem byl přihlašován na heslo správce a v těchto nových se již do bývalých dokumentů nemůžu dostat a to i přesto, že založím úplně stejný účet Správce a mám i stejné heslo. Data dle mého názoru v nepřístupné složce Dokumenty musejí stále být, ale jak se k nim dostat???
Miloš
Profil
Jestli tam dokumenty jsou (jestli nebyly reinstalací smazány), zkus převzít práva. Pokud nemáš nastaveno zjednodušené sdílení (zrušíš přes ovládací panely —> možnosti složky —> Zobrazení —> Použít zjednodušené sdílení), tak:
Vyber si pak složku, kterou hodláš převzít, pravou myší vlastnosti —> záložková karta Zabezpečení a vyber sebe jako administrátora a zaškrtni úplné řízení.
Pokud by tam administrátor nebyl, najdeš ho následující posloupností:
Přidat * Upřesnit * Najít.
Lojza
Profil *
Miloš

Díky za radu, zrušil jsem zjednodušené sdílení a když jsem pak chtěl převzít tu složku dokumenty, tak při stisku na záložku karty ZABEZPEČENÍ mi to hodilo hlášku:
Nemáte oprávnění zobrazit nebo upravit aktuální nastavení oprávnění pro objekt Dokumenty, ale můžete převzít jeho vlastnictví nebo změnit oprávnění k auditu.
Okno s uživateli, kteří mají k tomuto přístup je prázdný a ikona PŘIDAT je neprosvícená.
Joker
Profil
Tak asi do nouzáku, nalogovat se jako administrator a potom si ty dokumenty někam překopírovat.

Na tohle je holt potřeba při přeinstalaci myslet, že nová instalace Windows nepoužije pro uživatele stejného jména už existující adresáře s dokumenty, ale vytvoří nové a do těch starých se pak nejde dostat (bez admin práv)
Lojza
Profil *
Miloš

Seš bůh a počítačový kouzelník!!!!!!!! NAvedl jsi mě dobře. Jsem v zabezpečení projel vše možný co šlo. Dole jsem dal ikonu UPŘESNIT, poté záložku Vlastník - v tý jsem dal k současnému uživateli na jakýho jsem přihlášenej " Nahraditvlastníka v podřízených kontejnerech o objektech " Chvíli to kopírovalo a moje složka Dokumenty je přístupná. Moc děkuju!!!!!!!!!! Mám hroznou radost, protože dokumenty jsou k nezaplacení :o)
Lojza
Profil *
Joker

Dík za reakci, ale jak již vidš je hotovo v nouzáku to nešlo ani na administrátora, s tou složkou dokumenty neělo nijak manipulovat ( kopírovat, měnit název...) dokonce mi to ukazovalo, že je složka prázdná a nezabírá žádné místo!!!!! A vida složka je zpět a zabírá 50 GB o:)
Bubák
Profil
Mám hroznou radost, protože dokumenty jsou k nezaplacení
Tak proč si neděláš zálohy?

s Pavlem Kalábem o zálohování a obnově dat
www.zive.cz/h/Byznys/AR.asp?ARI=133736
LoneWolf33
Profil *
Měl jsem úplně ten samej problém jako Lojza. A teď díky Vám všem mám svoje data opět zpátky. DÍKY Bohu, za tyhle diskuze na internetu!!! A díky Vám!
Ode dneška budu jenom zálohovat, zálohovat, zálohovat, ...
REZNA
Profil *
Taky jsem melten stejny problem. Tak ze diky Lojzovy ze se zeptal a jeste vetsi diky Milosovi.
Mali
Profil *
mam stejny problem a hned to zkusim :)
janix
Profil *
Seš bůh a počítačový kouzelník!!!!!!!!
Jsem si jist, že není bůh.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0