Autor Zpráva
T3SS
Profil *
Mohl by někdo poradit jak udělat menu na web takové jako má Vista (viz. obrázek)? Je technicky možné udělat nějakým běžným způsobem menu nebo prostě obrázek, který by byl průhledný a rozmazával obrázek, který je za ním? Když by to nešlo, tak jak udělat takové menu v PS s matným vzhledem?
dredie
Profil *
obrazek sice nevidim, ale odpoved na tvou otazku je maskovani - ten layer ktery chces rozmazat odmaskuj ve tvaru layeru ktery je nad nim, dej na nej blur a vrchni layer zpruheldni. Mozna existuje i elegantnejsi zpusob, ale tenlhe me napadl jako prvni. Kazdopande bych pozuo alpha masku s mekkym okrajem, abys zabranil ostrym prechodum.

D.
dredie
Profil *
obrazek sice nevidim, ale odpoved na tvou otazku je maskovani - ten layer ktery chces rozmazat odmaskuj ve tvaru layeru ktery je nad nim, dej na nej blur a vrchni layer zpruheldni. Mozna existuje i elegantnejsi zpusob, ale tenlhe me napadl jako prvni. Kazdopande bych pozuo alpha masku s mekkym okrajem, abys zabranil ostrym prechodum.

D.
T3SS
Profil *


Jo ten obrázek je zde, pokusím se to udělat podle toho co píšeš. Zatím dík
T3SS
Profil *
Ano, tak tento způsob jsem zkoušel dříve, ale nedosáhl jsem pěkného výsledku. Moje stránky mají totiž jako podklad vzorek a tato metoda se hodí spíše jen na obrázky. Buď změním pozadí nebo vista menu oželím :)
Peca
Profil
Hoď si ve Winech na pozadí ten vzorek, klikni na Start a použij PrintScreen :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0