Autor Zpráva
Darth Daron
Profil
Existuje nějakej klient, ve kterym bych si mohl prohlížet emaily z více mailovejch adres na jednom účtu v tom programu (abych nemusel pro každej mail dělat zvlášť účet), výhodou by bylo, kdyby ty zprávy z mailu kopíroval (ne přesouval) nebo klidně jenom je zobrazoval...A možnost úpravy vzhledu by se taky hodila
Petr Tichý
Profil
Jistě jich existuje mraky a ty kvalitní mají tyto vlastnosti. Všechny (vlastnosti) já využívám v Opeře.
Darth Daron
Profil
hm, a něco jinýho než Opera? myslim něco, s čim má třeba někdo osobní zkušenosti..
Petr Tichý
Profil
Všechny (vlastnosti) já využívám v Opeře.
To znamená, že s tím mám osobní zkušenosti. Vše co si říkal to podporuje.
Gekon
Profil
Darth Daron
Nejsem si jist, jestli jsem tě pochopil správně, ale stahování mailů z více adres není problém ani pro Outlook Express, Outlook, Thunderbird, Windows Mail, Bat, aj.
jonge
Profil
Darth Daron
Taky se přimlouvám k Opeře.
Petr Tichý
Profil
Ještě mě napadl Popcorn. Vejde se na disketu.
Darth Daron
Profil
oki, tak The Bat! by šel..sem ho měl už předtim, jenom sem ho moc rychle opustil...Ale mam problem s připojením na gmail...nastavil sem to podle návodu v nápovědě googlo..sice je na outlook, ale snad bych to měl mít dobře...Sice se tam asi dokonce i připojim, ale nic mi to nestáhne....
a eště druhej problem: na atlasu mam víc složek..Jde nějak udělat, aby se ta pošta stáhla i z nich, ne jenom přímo ze složky doručené..
Petr Tichý
Profil
Darth Daron
Osobně si myslím, že se stáhnou všechny zprávy. Ne jen ze složky doručené. Ale nevím to jistě.
Darth Daron
Profil
tak Google vyřešen, musel sem změnit nastavení gmailu
k těm složkám: nn, stáhne se fakt jenom hlavní složka, mam to vyzkoušený...
Joker
Profil
Darth Daron
To uvedené mi přijde jako normální vlastnosti každého slušnějšího e-mailového klienta.
Já osobně používám taky Operu, respektive M2 (tak se ten e-mailový klient v Opeře jmenuje) a plná spokojenost. Hlavně mám e-mail a RSS čtečku rovnou po ruce v prohlížeči, který mám otevřený skoro pořád :-)
Martin2
Profil *
DreamMail, Foxmail
Filips
Profil
Mozilla Thunderbird.
Petr Tichý
Profil
Joker
Jsem na tom úplně stejně. Otevřených 15 listů, emaily, RSS a vše po ruce. (+ QIP)
Darth Daron
Profil
hm..to je super...ale já už asi u Batu zůstanu....Nevíte teda někdo, jak to udělat s těma složkama?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0