Autor Zpráva
Morasino
Profil
Vzniklo www.netagent.cz . Co si o něm myslíte??Je lepší v něčem něž toplist???Jaké jsou jeho výhody a nevýhody.Díky za odpověď
djlj
Profil
Je lepší v něčem něž toplist???Jaké jsou jeho výhody a nevýhody.
Tak se na to snad podívej a porovnej to sám, ne?
Tower
Profil
Je to zatím mladý projekt, doména je zaregistrovaná teprve od ledna a je to bohužel poznat. Datázový server pod tíhou dotazů nevydržel, takže museli přepsat část kódů, aby byl systém šetrnější. Nicméně stále lze - zejména během špičky - zaznamenat problémy.

Jinak je to zajímavý a řekl bych i potencionální projekt, který si ale ještě vyžádá mnoho usilí a ještě se uvudí, jak na to budou nahlížet jeho správci. Dle svých slov se snaží přidávat neustále nové statistiky, což je jistě chvályhodné, já bych ovšem spíš ocenil zpřehlednění výstupů. Současný stav je více než chaotický, neumožňuje specificky si vymezit časový úsek měření, postrádá exporty...

Celkově lze říct, že je na dobré cestě, ale pořád je to jen počítadlo a to je hodně málo. Zda je lepší než Toplist - těžko říct, záleží na úhlu pohledu. Každopádně díky tomu, že je zdarma není problém se registrovat také. Prostě ho vyzkoušet.
HajekJirka
Profil
Mě se líbí a jsem s ním spokojený, ale spíš mě zajímá počet návštěv.

Toplist ukazuje jednu hodnotu a netagent jinou. Jak je to možné?
Využívá netagent jiné algoritmy nebo tak něco?

Které počítadlo ukazuje správně.
Martin Kuželka
Profil
Toplist ukazuje jednu hodnotu a netagent jinou. Jak je to možné?

Je to dáno metodikou měření. Je zcela normální že odlišné služby ukazují odlišná čísla.
woric18
Profil
A hlavně třeba jako teď strašně dlouho se načíta stránka.

Toplist ukazuje jednu hodnotu a netagent jinou. Jak je to možné?
Ja třeba využívam na svůj monitoring, všechny služby co jde.
Třeba: Toplist, NetAgent, Stat24, (ruský) Mail.ru a také (anglický) Statcounter. A v neposlední řadě také svůj vlastní skript.

Je to třeba tím že někdo má zakazaní JS nebo jiné metody je to jedno a hlavně nejde o návštěvnost ale o zákazniky ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0