Autor Zprva
pavel krejci
Profil *
Ahoj, chtl jsem si nainstalovat esk progam na pravu snmk PhotoFiltre, kter je k dispozici na www.slunecnice.cz. odtud jsem si sthnul eskou verzi. A vsledkem jsou ti soubory s nzvy Photo filtre, Photo masque, TranslationCZ.
Mete mi prosm poradit jak pomoc tchto t souboru tento program zprovoznm?

Dkuji
Petr Tich
Jsou to spustiteln soubory? Napi jakou maj ikonku.
Gekon
pavel krejci
Nejsp to bude ten, co m pponu .exe nebo .msi.
pavel krejci
Profil *
Ikona je velk modr E ve lutm krouku a ten TranslationCz m ikonu jako poznmkov blok.
pavel krejci
Profil *
Kdy sjem se dval na valstnosti souboru, tak maj koncovku html. A to se ned spustit.
Nemohli byste mi rpsm poradit njak eswkprogram na pravu fotek, kter je zdarma?
Dkuji
Joker
pavel krejci
Tak jsou to HTML strnky. Otevraj se ve webovm prohlei.
Gekon
pavel krejci
Urit tam nen jet njak jin soubor?

Jinak zkus teba Google Picasa.
koudi
Gekon
Te si nejsem jistej...picasa je i esky?
pavel krejci
Profil *
Jn sloka tam nen. Ale u jsem si nainstaloval ten doporuen program Google Picasa a jsem s nm spokojen.
Dkuji za radu.
esemeska
tu instalaci najdes na http://www.photofiltre.com/
Bubk
vsledkem jsou ti soubory s nzvy Photo filtre, Photo masque, TranslationCZ
To je poetn. Naped mus nainstalovat PhotoFiltre, pak k nmu nakopruje vybalen soubory a PhotoFiltre ti najede v etin.
pavel krejci
Profil *
Bubku, me mi poradit jak mm nainstalovat ten PhotoFilter, kdy to mm jako ikonu s koncovkou html. (promi jsem amatr)
Petr Tich
Od zatku je to divn, kdy k, e si si sthl instalaci a m tam jen .html a .txt. Nesthl si jenom etinu?
pavel krejci
Profil *
Jo sthnul. Tam bylo i nco s oznaenm EN a to jsem nestahoval. Nebo to pat k tomu?
Petr Tich
Mus sthnou jak instalaci, tak etinu. Pozn to jednodue tak, e instalace bude podstatn vt.
pavel krejci
Profil *
Te jsem sthnul i tu anglickou verzu a vytvoil se mi soubor pf-setup-en.
jak do toho dostanu tu etinu?
Petr Tich
Nejdv tu anglickou verzi normln naistaluj a pot najdi v t esk verzi njak "readme". Prost nvod uvnit t esk verze. Tam bude popsno kter soubory a kam m zkoprovat aby si mohl pouvat i etinu.
pavel krejci
Profil *
Readme tam je ale text vypd takhle:
MZP    @     !L!This program must be run under Win32
$7 PE L ^B*   ~ x   @            @ ·O 0      CODE    `DATA     @ BSS M   .idata  0   @ .edata ·O @ P  @ P.reloc    ` @ P.rsrc    r @ P  ‚ @ P @
StringX@ X@  ,-@ 8-@ <-@ @-@ 4-@ +@ ,@ 0,@ TObject%1A ‹% 1A ‹%1A ‹%1A ‹% 1A ‹%$1A ‹%0A ‹% 1A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%1A ‹%0A ‹%0A ‹%41A ‹%01A ‹%,1A ‹%0A ‹%<1A ‹%0A ‹Sĥ&raquo;
T‘D$,t&middot;$0‹ÃD[‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹%&not;0A ‹%0A ‹%0A ‹%0A ‹SV%A > u:hD j ‹…u3^[÷%A ‰‰
%A 3‹D‹‰‰Bdu‹‹‰^[Љ ‰@‹SV‹‹…u3^[‹‰P‹V‰P ‹‰‰X‰B‰^[‹P‹‰
‰Q‹%A ‰%A SVWUQ‹‰$‹‹] ‹$‹‰‹P‰V‹;‹‹SS ;u‹&middot;‹C‰‹C FF;Cu
‹›‹C F‹;u‹‹V„u3‰Z]_^[SVWU‹‹‹2‹C;rp‹J‹ k ;wb;u‹BC‹B)C { uH‹9?‹‹z‹k ;u){ *‹
J‰ $‹{{ +‰|$+‰s ‹‹„u3 ‹;u3YZ]_^[ÐSVW‹‹  }  ‰sjh Vj ‹‰;…t#‹Ӹ%A l„uh € j ‹P3‰_^[ÐSVWU‹‹‹C  jh h  U‹‰;…u ‰sjh VU€‰; t#‹Ӹ%A „uh € j ‹Pb3‰]_^[ÐSVWU‰L$‰$D$3‰T$ ‹‹$‰D$‹%A Q‹;‹s;wF‹C ;D$w;;t$s‰t$‹C ;D$ v‰D$ h € j V…u
%A  ‹‹߁%A u‹D$3‰|$ t‹D$‹T$‰‹D$ +D$‹T$‰B]_^[SVWU‰L$‰$‹‹ $ ‰T$‹D$‰(‹D$+‹T$‰B‹5%A <‹^‹~ ;v‹;|$v‹|$;vjh  +WS&…u
‹D$3‰
‹6%A u ]_^[‹SVWUQ‹‹ ‰4$‹ ‹$‰‹+$‰A‹5%A 8‹^‹~ ;$s‹$;s‹;vh @ +WS…u
%A  ‹6%A uZ]_^[ë@ SVWU‹‹%A ? ‹] 3;{ ,‹‹‹C> tP‹FC‹F)C { u>‹5‹;u‹‹> t!‹‹‹<$ u‹‹V‹&plusmn;3‰YZ]_^[‹SVWU‰ $‹‹%A ? ‹] ‹;t;su;suW;{ – L$‹+S ‹CC |$ t3L$ T$‹]|$ u&plusmn;L$ ‹T$‹D$%‹$3‰ L$‹‹”|$ t4L$ T$‹|$ …fL$ ‹T$‹D$‹$3‰H‹k;u:;{ 5‹ $‹‹q‹$8 t(‹$‹@C‹$‹@)C { u‹‹$3‰]_^[ÐSVW‹‰$? ‹4$ ;s[‹‹+‹™L$‹׸%A ]‹$…tL$ ‹T$‹&‹D$ ‰D$‹D$‰D$|$ tT$%A ‘3‰_^[U‹3Uh@ d2d‰"h%A 9€=E A t
h%A .%A %A ‚&A xh j &A =&A t/ ‹&A 3‰L‚@= u &A ‰@‰ &A %A 3ZYYd‰h@ €=E A t
h%A  堸%A ]U‹S€=%A „ 3Uh@ d2d‰"€=E A t
h%A f%A &A P43&A ‹%A h € j ‹CP%‹%A u%A ‰%A &A u%A …t‹‰%A P%A …u3ZYYd‰h@ €=E A t
h%A h%A - []S; &A u ‹P‰ &A ‹P‹H  8;u…y&A 3‰T$…y‹&A ‰T‹‹ ‰‰P[‹ ‰‰P[ë@ ‹&A ‹J;rJ ;r‹&A u%A  3‹ÐS‹ʃ| €‹ [Ã| ‹ʁ €‰‰ [&not;%A ‹Ѓ‹%A  ‹ |‰Ã|
‹ʁ €‰ƒ SV‹Ѓ‹‹ʁ € €t
%A  ‹ځ+‹3t
%A  t ‹Ѓ ‹r+;pt
%A  ‹^[ë@ SVW‹3‹&copy; €t %‹u‹‹X‹F؃#‹_^[SVWU‹‹$ ‹–‹…„‚ ‹k‹C ‹Ы 7+у ‹+‹+Ń }L$‹+S‹L$‹׃F ‹l$…t4‹+‹c‹D$‹SS ;s
7+T$‹$$ ]_^[ë@ SVW‹‹‹‰s‹ƃ ‰p  7‹…y&A ‹D…u&A ‰‰[‰:‹‰C‰‰‰Z, < |
‹‹„u &A ‰ &A ‹‰C‰‰‰Z_^[ë@ =&A ~@=&A } %A  +&A ‹&A ‰&A ™3&A 3&A ‹SVW‹<$‹L$‹׸&A ‹$…u3R‹;s
™)G‹G‹t$ ;sG‹G;u o‹&A ‹G&A _^[ë@ S‹‹ԫCD<$ t ‹W„u3YZ[ÐSV‹‹‹̫V‹<$ t ‹&„u3YZ^[ë@ 3…y=  ‹&A ‹T‚…u@= u‹SVWU‹ &A &A ‹&A ;s„ ‹‹C;~{‰s‹[;s‹‰B;t‰c  
‹…‹…uN‹„u3 ;u )u } }u 3‰E &A 5&A ‹փ‰&not;%A 5%A L‹‹S‹+ƃ | ‹’T‹;u‹C‰‹ƃ ‹‹փ‰&not;%A 5%A ]_^[U‹SVW‹€=%A u „t~
3‰ET 3Uh @ d1d‰!€=E A t
h%A  }&raquo;  “ ‹…y‹&A ‹T‚…ty‹‹Ã ‹B;u‹…y‹
&A 3‰|&‹…y‹=&A ‰D‹
‰M‹M‰A‹M‰‹‹R‰‰E&not;%A %A  „ ;&A J)&A =&A }
&A 3&A &A &A ‹Ӄ‰‰E&not;%A %A u 2‹‰E3ZYYd‰h @ €=E A t
h%A _ ‹E_^[YY]ë@ U‹QSVW‹3%A €=%A uf„u%A  E a 3Uh>"@ d1d‰!€=E A t
h%A ‡‹‹u%A
&not;%A ‹%)%A tE‹ƃ ‹P | €t%A
&para; ‹+;Pt%A
‹T‹‹;=&A u,)&A &A =&A < ~3‰E% … ‹t} %A 7)‹ǃx t 8 tx } %A ‹P‹‹'%A ‰E3ZYYd‰hE"@ €=E A t
h%A W
‹E_^[Y]‹SVWU‹ } ‹‹} ‹‹; ‹+‰$;&A u8‹$)&A ‹$&A =&A L ‹$&A ‹$)&A ‹3 ‹u
‹‹P$<$ |‹
Mistr
pavel krejci
Sthni si onen anglick soubor a ten si na svm potai nainstaluj. Pak si otevi sloku, do kter sis program PhotoFiltre nainstaloval (pravdpodobn to bude C:/Program Files/PhotoFiltre) a do tto sloky nakopruj soubor TranslationCZ.plg) A pak by program ji ml s Tebou komunikovat esky. Je to tak?
Mistr
Petr Tich
pot najdi v t esk verzi njak "readme". Prost nvod uvnit t esk verze. Tam bude popsno kter soubory a kam m zkoprovat aby si mohl pouvat i etinu.
Zn to logicky a je to i obvykl, jene zrovna v tomhle ppad tomu tak nen. Bohuel.
Gekon
koudi
Jo, Picasa je i esky.
Petr Tich
Mistr
Neznm to. Reagoval jsem automaticky tak, jak to bv. Ano, bohuel.
Mistr
Petr Tich
Nic se nedje.
Toto tma je uzameno. Odpov nelze zaslat.

0