Autor Zpráva
pavel krejci
Profil *
Ahoj, chtěl jsem si nainstalovat český progam na úpravu snímků PhotoFiltre, který je k dispozici na www.slunecnice.cz. odtud jsem si stáhnul českou verzi. A výsledkem jsou tři soubory s názvy Photo filtre, Photo masque, TranslationCZ.
Můžete mi prosím poradit jak pomocí těchto tří souboru tento program zprovozním?

Děkuji
Petr Tichý
Profil
Jsou to spustitelné soubory? Napiš jakou mají ikonku.
Gekon
Profil
pavel krejci
Nejspíš to bude ten, co má příponu .exe nebo .msi.
pavel krejci
Profil *
Ikona je velké modré E ve žlutém kroužku a ten TranslationCz má ikonu jako poznámkový blok.
pavel krejci
Profil *
Když sjem se díval na valstnosti souboru, tak mají koncovku html. A to se nedá spustit.
Nemohli byste mi rpsím poradit nějaký česwkýprogram na úpravu fotek, který je zdarma?
Děkuji
Joker
Profil
pavel krejci
Tak jsou to HTML stránky. Otevírají se ve webovém prohlížeči.
Gekon
Profil
pavel krejci
Určitě tam není ještě nějaký jiný soubor?

Jinak zkus třeba Google Picasa.
koudi
Profil
Gekon
Teď si nejsem jistej...picasa je i česky?
pavel krejci
Profil *
Jíná složka tam není. Ale už jsem si nainstaloval ten doporučený program Google Picasa a jsem s ním spokojený.
Děkuji za radu.
esemeska
Profil
tu instalaci najdes na http://www.photofiltre.com/
Bubák
Profil
výsledkem jsou tři soubory s názvy Photo filtre, Photo masque, TranslationCZ
To je počeštění. Napřed musíš nainstalovat PhotoFiltre, pak k němu nakopíruješ vybalené soubory a PhotoFiltre ti najede v češtině.
pavel krejci
Profil *
Bubáku, můžeš mi poradit jak mám nainstalovat ten PhotoFilter, když to mám jako ikonu s koncovkou html. (promiň jsem amatér)
Petr Tichý
Profil
Od začátku je to divné, když říkáš, že si si stáhl instalaci a máš tam jen .html a .txt. Nestáhl si jenom češtinu?
pavel krejci
Profil *
Jo stáhnul. Tam bylo i něco s označením EN a to jsem nestahoval. Nebo to patří k tomu?
Petr Tichý
Profil
Musíš stáhnou jak instalaci, tak češtinu. Poznáš to jednodušše tak, že instalace bude podstatně větší.
pavel krejci
Profil *
Teď jsem stáhnul i tu anglickou verzu a vytvořil se mi soubor pf-setup-en.
jak do toho dostanu tu češtinu?
Petr Tichý
Profil
Nejdřív tu anglickou verzi normálně naistaluj a poté najdi v té české verzi nějaké "readme". Prostě návod uvnitř té české verze. Tam bude popsáno které soubory a kam máš zkopírovat aby si mohl používat i češtinu.
pavel krejci
Profil *
Readme tam je ale text vypdá takhle:
MZP    ˙˙ ¸ @   ş ´ Í!¸LÍ!This program must be run under Win32
$7 PE L ^B* ŕ Žˇ   ~ x   @     Ŕ       @ ·O 0  °    CODE ţ    `DATA ř    @ ŔBSS M   Ŕ.idata  0   @ Ŕ.edata ·O @ P  @ P.reloc    ` @ P.rsrc  °  r @ P Ŕ ‚ @ P @
StringX@ X@  ,-@ 8-@ <-@ @-@ 4-@ ř+@ ,@ 0,@ TObject˙%1A ‹Ŕ˙% 1A ‹Ŕ˙%1A ‹Ŕ˙%1A ‹Ŕ˙% 1A ‹Ŕ˙%$1A ‹Ŕ˙%ü0A ‹Ŕ˙% 1A ‹Ŕ˙%ř0A ‹Ŕ˙%ô0A ‹Ŕ˙%đ0A ‹Ŕ˙%ě0A ‹Ŕ˙%č0A ‹Ŕ˙%ä0A ‹Ŕ˙%ŕ0A ‹Ŕ˙%Ü0A ‹Ŕ˙%Ř0A ‹Ŕ˙%Ô0A ‹Ŕ˙%Đ0A ‹Ŕ˙%1A ‹Ŕ˙%Ě0A ‹Ŕ˙%Č0A ‹Ŕ˙%41A ‹Ŕ˙%01A ‹Ŕ˙%,1A ‹Ŕ˙%Ä0A ‹Ŕ˙%<1A ‹Ŕ˙%Ŕ0A ‹ŔSƒÄĽ&raquo;
Tč‘˙˙˙öD$,t&middot;$0‹ĂƒÄD[Ă‹Ŕ˙%Ľ0A ‹Ŕ˙%¸0A ‹Ŕ˙%´0A ‹Ŕ˙%°0A ‹Ŕ˙%&not;0A ‹Ŕ˙%¨0A ‹Ŕ˙%¤0A ‹Ŕ˙% 0A ‹ŔSVľÜ%A ƒ> u:hD j č¨˙˙˙‹Č…Éu3Ŕ^[áŘ%A ‰‰
Ř%A 3Ň‹ÂŔŤDÁ‹‰‰Bƒúduě‹‹‰^[Љ ‰@Ă‹ŔSV‹ň‹Řčť˙˙˙…Ŕu3Ŕ^[Ă‹‰P‹V‰P ‹‰‰X‰B‰°^[Ă‹P‹‰
‰Q‹Ü%A ‰ŁÜ%A ĂSVWUQ‹ń‰$‹č‹] ‹$‹‰‹P‰V‹;‹‹SS ;Âu‹Ăč&middot;˙˙˙‹C‰‹C FëF;Cu
‹Ăč›˙˙˙‹C F‹ß;ëuĂ‹Ö‹ĹčV˙˙˙„Ŕu3Ŕ‰Z]_^[ĂSVWUƒÄř‹Ř‹ű‹2‹C;đrp‹ÎJ‹č k ;Íwb;đu‹BC‹B)C ƒ{ uH‹Ăč9˙˙˙ë?‹Î‹zĎ‹čk ;Íu){ ë*‹
J‰ $‹{{ +ů‰|$+đ‰s ‹Ô‹ĂčĐţ˙˙„Ŕu3Ŕë °ë‹;űu3ŔYZ]_^[ÐSVW‹Ú‹đţ  }ľ  ë Ć˙˙ ć ˙˙‰sjh Vj čřý˙˙‹ř‰;…˙t#‹Ó¸ŕ%A člţ˙˙„Ŕuh € j ‹PčŮý˙˙3Ŕ‰_^[ÐSVWU‹Ů‹ň‹čÇC  jh h  UčĄý˙˙‹ř‰;…˙uĆ˙˙ ć ˙˙‰sjh VUč€ý˙˙‰ƒ; t#‹Ó¸ŕ%A čőý˙˙„Ŕuh € j ‹Pčbý˙˙3Ŕ‰]_^[ÐSVWUƒÄě‰L$‰$ÇD$˙˙˙˙3҉T$ ‹č‹$ʼnD$‹ŕ%A ëQ‹;‹s;îwF‹ĆC ;D$w;;t$s‰t$‹ĆC ;D$ v‰D$ h € j Včďü˙˙…Ŕu
ÇĽ%A  ‹ĂčŠý˙˙‹ßűŕ%A u§‹D$3҉ƒ|$ t‹D$‹T$‰‹D$ +D$‹T$‰BƒÄ]_^[ĂSVWUƒÄô‰L$‰$‹Đ‹ęĺ đ˙˙$Â˙ â đ˙˙‰T$‹D$‰(‹D$+Ĺ‹T$‰B‹5ŕ%A ë<‹^‹~ ű;ëv‹Ý;|$v‹|$;űvjh  +űWSč&ü˙˙…Ŕu
‹D$3҉ë
‹6ţŕ%A uĽƒÄ ]_^[Ă‹ŔSVWUQ‹Ř‹óĆ˙ ć đ˙˙‰4$‹ëęĺ đ˙˙‹$‰‹Ĺ+$‰A‹5ŕ%A ë8‹^‹~ ű;$s‹$;ďs‹ý;űvh @ +űWSč­ű˙˙…Ŕu
ÇĽ%A  ‹6ţŕ%A uŔZ]_^[ĂŤ@ SVWUƒÄř‹ň‹ř˝đ%A Ç˙? ç Ŕ˙˙‹] ë3;{ ,‹Î‹×‹Cčşţ˙˙ƒ> tP‹FC‹F)C ƒ{ u>‹Ăčěű˙˙ë5‹;ÝuÉ‹Ö‹Çč÷ü˙˙ƒ> t!‹Ě‹Ö‹Ĺčăű˙˙ƒ<$ uĄ‹Ě‹V‹č&plusmn;ý˙˙3Ŕ‰YZ]_^[Ă‹ŔSVWUƒÄě‰ $‹ú‹đ˝đ%A Ç˙? ç Ŕ˙˙‹] ë‹;Ýt;suő;suW;{ Ž– ŤL$‹×+S ‹CC čŰü˙˙ƒ|$ t3ŤL$ ŤT$‹Ĺč]ű˙˙ƒ|$ u&plusmn;ŤL$ ‹T$‹D$č%ý˙˙‹$3҉é ŤL$‹×‹Ćč”ü˙˙ƒ|$ t4ŤL$ ŤT$‹Ĺčű˙˙ƒ|$ …f˙˙˙ŤL$ ‹T$‹D$čÚü˙˙‹$3҉ëH‹k;őu:;{ 5‹ $‹×‹Ĺčqý˙˙‹$ƒ8 t(‹$‹@C‹$‹@)C ƒ{ u‹Ăčšú˙˙ë‹$3҉ƒÄ]_^[ÐSVWƒÄě‹ů‰$Ť˜˙? ă Ŕ˙˙‹4$đć Ŕ˙˙;Ţs[‹Ď‹Ö+Ó‹Ăč™ý˙˙ŤL$‹×¸đ%A č]ú˙˙‹$…ŰtŤL$ ‹T$‹Ăč&ü˙˙‹D$ ‰D$‹D$‰D$ƒ|$ tŤT$¸đ%A č‘ú˙˙ë3Ŕ‰ƒÄ_^[ĂU‹ě3ŇUhć@ d˙2d‰"hŔ%A č9ů˙˙€=E A t
hŔ%A č.ů˙˙¸ŕ%A čŚů˙˙¸đ%A č‚ů˙˙¸&A čxů˙˙hř j čÜř˙˙Ł&A ƒ=&A t/¸ ‹&A 3ɉL‚ô@= uě¸ &A ‰@‰ Ł &A Ƹ%A 3ŔZYYd‰hí@ €=E A t
hŔ%A čŻř˙˙Ăé ëĺ ¸%A ]ĂU‹ěS€=¸%A „Ě 3ŇUhĘ@ d˙2d‰"€=E A t
hŔ%A čfř˙˙Ƹ%A ˇ&A Pč4ř˙˙3ŔŁ&A ‹ŕ%A ëh € j ‹CPč%ř˙˙‹űŕ%A uć¸ŕ%A č‰ř˙˙¸đ%A čř˙˙¸&A čuř˙˙ˇŘ%A …Ŕt‹‰Ř%A PčÖ÷˙˙ˇŘ%A …Ŕué3ŔZYYd‰hŃ@ €=E A t
hŔ%A čŐ÷˙˙hŔ%A čÓ÷˙˙Ăé- ëŰ[]ĂS; &A u ‹P‰ &A ‹P‹Hů  8;Âu…ÉyƒÁÁůˇ&A 3҉Tˆôë$…ÉyƒÁÁů‹&A ‰T‹ô‹ ‰‰P[Ă‹ ‰‰P[ĂŤ@ ‹&A ë‹J;ÁrJ ;Ár‹ú&A učÇĽ%A  3Ň‹ÂÐS‹ĘƒéŤƒú|Ç €‹Ńčą [Ãú| ‹ĘÉ €‰‰ [Ă˙&not;%A ‹Đƒę‹âü˙˙ƒę°%A čó Ă‹Ŕƒú |ƒĘ‰ƒŔčĘ˙˙˙Ãú|
‹ĘÉ €‰ƒ ţĂSV‹Đƒę‹‹Ęá €ů €t
ÇĽ%A  ‹Úăü˙˙+Ă‹Č3÷Âţ˙˙˙t
ÇĽ%A  öt ‹Đƒę ‹r+Ć;pt
ÇĽ%A  čŠţ˙˙Ţ‹Ă^[ĂŤ@ SVW‹Ř3˙‹&copy; €t %ü˙˙řŘ‹¨u‹ó‹ĆčXţ˙˙‹Fř؃#ţ‹Ç_^[ĂSVWUƒÄô‹ú‹đĆ$ ‹Ćč–ţ˙˙‹Ř…Ű„‚ ‹k‹ĹC ‹ĐŤ 7+уú ‹ř+ţ‹Ć+Ńř }ŤL$‹Ö+S׋ĹčĹű˙˙ëŤL$‹×ƒęŤFč˛ű˙˙ ‹l$…ít4‹Ő+Ö‹Ćčcţ˙˙‹ĹD$‹SS ;Âs
Ť7+Đčťţ˙˙ŤT$‹ĂčŠö˙˙Ć$Š$ƒÄ ]_^[ĂŤ@ SVW‹ň‹ř‹ß‰s‹ĂĆƒč ‰pţ  7‹Ö…ŇyƒÂÁúˇ&A ‹Dô…Ŕuˇ&A ‰ô‰[‰ë:‹‰C‰‰‰Zë,ţ < |
‹Ö‹Çčęţ˙˙„Ŕuˇ &A ‰ &A ‹‰C‰‰‰Z_^[ĂŤ@ ƒ=&A ~@ƒ=&A } ÇĽ%A  ë+ˇ&A ƒČ‹&A ‰ˇ&A ƒŔč™ý˙˙3ŔŁ&A 3ŔŁ&A Ă‹ŔSVWƒÄđ‹đŤ<$ĄĄ‹üč ˙˙˙ŤL$‹×¸&A čő˙˙‹$…Űu3ŔëR‹;Řs
č™ý˙˙)G‹G‹ót$ ;Ćsčđý˙˙G‹G;đuƒčş čëü˙˙ƒo‹Ł&A ‹GŁ&A °ƒÄ_^[ĂŤ@ SƒÄř‹Ř‹ÔŤCčDř˙˙ƒ<$ t ‹ÄčW˙˙˙„Ŕu3Ŕë°YZ[ÐSVƒÄř‹ň‹Ř‹ĚŤV‹ĂčŁř˙˙ƒ<$ t ‹Äč&˙˙˙„Ŕu3Ŕë°YZ^[ĂŤ@ 3Ň…ŔyƒŔÁř=  ‹&A ‹T‚ô…Ňu@= uę‹ÂĂSVWU‹đż &A ˝&A ‹&A ;sŽ„ ‹‹C;đ~{‰s‹[;sř‹‰B;t‰ëcţ  
‹Ćč…˙˙˙‹Ř…ŰuN‹Ćč˙˙˙„Ŕu3Ŕéˆ ;u ¤)u ƒ} }u 3Ŕ‰E ˇ&A 5&A ‹ÖƒĘ‰ƒŔ˙&not;%A ƒî5°%A ëL‹Ăčű˙˙‹S‹Â+ƃř | ‹ÓÖ’čTý˙˙ë‹ň;u‹C‰‹Ăƃ ţ‹Ă‹ÖƒĘ‰ƒŔ˙&not;%A ƒî5°%A ]_^[ĂU‹ěƒÄřSVW‹Ř€=¸%A u čűř˙˙„Ŕtűř˙˙~
3Ŕ‰EüéT 3ÉUh˜ @ d˙1d‰!€=E A t
hŔ%A č ň˙˙ƒĂƒăüƒű }&raquo; ű  Ź“ ‹Ă…ŔyƒŔÁř‹&A ‹T‚ô…Ňty‹ň‹Ćà ţ‹B;Đu‹Ă…ŔyƒŔÁř‹
&A 3˙‰|ôë&‹Ë…ÉyƒÁÁů‹=&A ‰DŹô‹
‰Mř‹Mř‰A‹Mř‰‹Ć‹RƒĘ‰ƒŔ‰Eü˙&not;%A ƒë°%A čĘ é„ ;&A J)&A ƒ=&A }
&A 3ŔŁ&A ˇ&A &A ‹ÓƒĘ‰ƒŔ‰Eü˙&not;%A ƒë°%A ču ë2‹Ăč´ý˙˙‰Eü3ŔZYYd‰hź @ €=E A t
hŔ%A čýđ˙˙Ăé_ ëĺ‹Eü_^[YY]ĂŤ@ U‹ěQSVW‹Ř3ŔŁĽ%A €=¸%A učf÷˙˙„ŔuÇĽ%A  ÇEü éa 3ÉUh>"@ d˙1d‰!€=E A t
hŔ%A č‡đ˙˙‹óƒî‹öĂuÇĽ%A éő ˙
&not;%A ‹Ă%ü˙˙ƒč)°%A öĂtE‹Ćƒč ‹Pƒú |÷ €tÇĽ%A
é&para; ‹Ć+Â;PtÇĽ%A
éž Ú‹đčTř˙˙ăü˙˙‹ĆĂ‹ř;=&A u,)&A &A =&A < ~čű˙˙3Ŕ‰Eüč% é… ‹öÂtâü˙˙ƒú} ÇĽ%A ë7ƒë)‹Çƒx t ƒ8 tƒx } ÇĽ%A ë‹PÚčČ÷˙˙‹Ó‹Ćč'ú˙˙ˇĽ%A ‰Eü3ŔZYYd‰hE"@ €=E A t
hŔ%A čWď˙˙Ăéą
ëĺ‹Eü_^[Y]Ă‹ŔSVWUƒÄř‹ňƒĆƒćüƒţ }ľ ‹čƒí‹} çü˙˙‹ĹÇ‹Ř;ţŚƒ ‹×+Ö‰$;&A u8‹$)&A ‹$&A ƒ=&A ŤL ‹$&A ‹$)&A ‹÷é3 ‹Řöu
‹Ă‹P$čôö˙˙ƒ<$ |‹ÝŢ
Mistr
Profil
pavel krejci
Stáhni si onen anglický soubor a ten si na svém počítači nainstaluj. Pak si otevři složku, do které sis program PhotoFiltre nainstaloval (pravděpodobně to bude C:/Program Files/PhotoFiltre) a do této složky nakopíruj soubor TranslationCZ.plg) A pak by program již měl s Tebou komunikovat česky. Je to tak?
Mistr
Profil
Petr Tichý
poté najdi v té české verzi nějaké "readme". Prostě návod uvnitř té české verze. Tam bude popsáno které soubory a kam máš zkopírovat aby si mohl používat i češtinu.
Zní to logicky a je to i obvyklé, jenže zrovna v tomhle případě tomu tak není. Bohužel.
Gekon
Profil
koudi
Jo, Picasa je i česky.
Petr Tichý
Profil
Mistr
Neznám to. Reagoval jsem automaticky tak, jak to bývá. Ano, bohužel.
Mistr
Profil
Petr Tichý
Nic se neděje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0