Autor Zpráva
woric18
Dobrý den,
Nedávno jsem dostal za úkol udělat pro svého otce (a jeho firmu) logo, problém je vtom že krom toho že na mě pořád hulláka "už to je"? Tak mu musím "pořád říkat chceto čás"!

Chci vytvořit logo a chtěl bych poradit od "pouze" zkušeních tvůrcu logotypu, a když tak grafiku.
Když tak bych to hodil podobní návod na blog s vašimi odkazy (backlink se vždy hodí).

Zadaní:
Vím že firma prodáva Dřevěné polotovary ale ty prvno-výrobné (palubky, hrubá stavba srubu...[url]http://www.sggroup.cz[/url] )
a vím že barvy by měly být TMAVĚ MODRÁ a ŽLUTÁ, barvy se mi moc nezamlouvají ale co dodat hold nejde přemluvit.
A také vím že by to mělo být udělané ne zejmena firmy ale spíš nějaký znak - logotyp (jako má mercedes ty tři šipky) třeba z prvních písmen SG.

Ponikom nechci aby to udělal zamně, a asi si (určitě) říkate (on za to má prachy a ja né! mé rady jsou drahé). Ne peníze zato nedostanu dělám to jen z povinosty pomoct nějak (otci),

Tak že pište svoje nápady a nebo nějaké rady na vytvoření loga. Všem předem děkuji za rady!
Nox_lbc
S písmeny "SG" se toho dá vykouzlit poměrně hodně ... ty barvy jsou trošku out no ;) ...

zkusil bych "SG" do sebe "zaplést" těmy obloučky ... nebo, jak tak koukám na ten vysokozdvižnej vozík s prknama -> nějak si pohrát se siluetou by nemuselo dopadnout až tak hrozně ... záleží na tvém umu ;)

univerzální návod, jak vytvořit dobrý logo, ti nikdo nedá ... protože to nejde ...
woric18
No problém je že barvy jsou (fuck na nic), ale než se mi do stalo do rukou tohle dílo tak študak zatracení vydoloval kasu a vymyslel takové ptákovyni jako třeba barevná paleta,

auta jsou touhle barvou postříkana (elektro modrá), a i kancelaře (budova). A jak koukám na barvi nějak to přelstým ;))
Jinak mám to vytvořit rovnou do 3D poboby (odlesk, plastika), nebo ponechat 2D pod illustrátor. (jsem v tomto amater)

Něco jsem zkoušel na papíře ale prej není to moc dobrý :(

Jaký je postup tvorby loga?
Petr Tichý
3D poboby (odlesk, plastika)
Nic 3D bych ve většině případů do loga nemotal.
woric18
Nic 3D bych ve většině případů do loga nemotal.

Myslel jsem něco jako to udělali tady Odkaz na uprávy logotypu do 3D formatovaní - pro ty kteří nevydí obrázek

()
Nox_lbc
Záleží jak moc se s tím chceš mazlit ;)
woric18
Chci se stým mazlit tak aby to stálo za to, chci to jako referenci. Chci a by to bylo pěkné.

Teď mě napadlo, nechce mi stým někdo pomoct?
Daroval bych mu když tak nějakou zásluhu za tvorbu a něco navíc...

Pokud máte zájem pište na woric18@gmail.com
Nepotřeba ani být v praze pouze zkušenosti, nějaká znalost s Adobe Photoshop nebo Corel Draw, Adobe illustrator.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.