Autor Zpráva
k
Profil *
Jaký je váš názor na smluvní podmínky Gigaservru, konkrétně myslím bod 4.4 kde se objednavatel zavazuje k uhrazení pokuty v případě ... u žádného jiného hostingu jsem takovýto nesmysl neviděl

4.4
Jakýkoliv pokus o poškození provozu služby či klientských virtuálních serverů je přísně zakázán a bude důvodem k zrušení účtu Objednatele a objednavatel se tímto krokem zavazuje k zaplacení pokuty 5 000 Kč.
Uživatel nesmí využívat službu k obtěžování třetích stran zejména opakovaným rozesíláním nevyžádaných dat.

Chápal bych, kdyby tam bylo např. ..se tímto krokem zavazuje k uhrazení vzniklé škody.
Co se skrývá pod pojmem "poškození provozu služby či klientských virtuálních serverů" -> zatížení servrů php skriptem?
djlj
Profil
Proč se nezeptáš přímo Gigaserveru, co tím myslí?
Inpocasi
Profil
To je bezpředmětný co na to řekne Gigaserver - co tím oni myslí x jak si to vyloží právník -> v případném soudním sporu.
djlj
Profil
Inpocasi
Opravdu by ses chtěl soudit o 5.000 Kč? Všímám si delší dobu, že se snažíš u svých příspěvků vyvolat dojem, že všemu rozumíš, ale tohle mě už vážně pobavilo…

k
Podle mě se tím rozumí vědomé zahlcování serveru nějakým zacykleným skriptem a podobně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0