« 1 2
Autor Zpráva
MzM
Profil
Dero, no vidíš, když nepoužíváš ty cizí slova, což může primitiv, jako já, brát jako nadávku, hned je to jasnější. :-)
"Jen mě provokují Tvé rozesmáté smajlíky, kterými paroduješ jinak docela zajímavou diskusi, a nemístně arogantní tón..."
Paroduju diskuzi? Pokud si vzpomínám, tak jsem ji vyvolal.
Rozesmáté smajlíky? Chápu, že se to někomu může zdát nemístné. Taky chápu, že občas použiju nevhodná slova a aby to nevyznělo nějak ošklivě, že třeba někoho napadám, tak občas přidám smajlíka, jako že to dotyčný nemá brát úplně vážně, že ho fakt nechci zabít.
"Nemístně arogantní tón", tak to, bohužel, když ke všem textům přistupuješ tak, že jsou všichni arogantní ******, i když o tom člověku víš prd... Bohužel pro mě, neumím psát tak, aby při tomto předpokladu mé texty vyzněly jako nearogantní. Navíc poté, kdy jsem to tak nemyslel a někdo mi napíše, že jsem arogantní blbec, tak už to tak podruhé opravdu myslím...

No a znovu připomenu, že v DNES běžné řeči ti nikdo nezamění "protože" za "nebo" a "bo" = "protože" (a ekvivalenty) a "bo" není "nebo".

...tyjo tak já jsem ten *****, co to tu kazí...

Explicitně (přímo, neskrytě) pro ty, co si to moc berou: je to psáno víc s humorem, i když dero nebezpečně útočí na mou mužskou ješitnost. Každý holt není akademik. Už jsem, narozdíl od tebe (Dero), ve stavu, kdy musím platit složenky a to se ti názory trochu změní... (toto, prosím, neber jako útok, povyšování, aroganci nebo tak něco. To je suché konstatování.)
souki
Profil
No a znovu připomenu, že v DNES běžné řeči ti nikdo nezamění
Právě že ne... Stává se to často. Proto jsem se ptal :)

Děkuji Derovi a ostatním za objasnění :)
MzM
Profil
souki, tak teď už vypadám jako úplný ***** :-D
Tak připouštím, že se někde zaměňuje nebo za protože, ale (teď už se úplně bojím, abych někoho nepopudil) není to běžné.
souki
Profil
MzM
Ptal jsem se proto, že se často setkávám s nedorozuměním kvůli bo&bo. Tady u nás se používá jako nebo a nikoho by to nenapadlo jinak, ale jinde jako neboť
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0