Autor Zpráva
Martin_
Profil *
Ahoj, mám zájem o jednu doménu, která má brzy vypršet platnost. Mám počkat až doména expiruje a pak nakupovat nebo se dají podniknout ještě nějaké kroky před její expirací k tomu, aby se mi nákup podařil? Dík
Manq
Profil
co když si jí stávající majitel bude chtít prodloužit? pokud tedy o ní ještě má zájem.
Manq
Profil
co když si jí stávající majitel bude chtít prodloužit? pokud tedy o ní ještě má zájem.
Manq
Profil
co když si jí stávající majitel bude chtít prodloužit? pokud tedy o ní ještě má zájem.
Petra
Profil
10 dní před vypadnutím domény (tj. 35 dní po expiraci, když je doména ještě v ochranné lhůtě) jí jde předregistrovat, registrátor pak doménu automaticky zaregistruje až vypadne. Konkrétní možnosti a podmínky jsou různé dle registrátora (někde se za to platí, jinde jsou pomalejší, apod.).
Martin_
Profil *
Manq
v případě, že bude mít finanční prostředky, si jí prodlouží.

Petra
Jakého registrátora by jsi mi doporučila? Mám účet u forpsi, takže jsem se to snažil najít tam, ale marně. Pojmu předregistrace, tak jak je používán na jejich stránkách moc nerozumím. Viz https://www.forpsi.com/domain/cz/transfer.php
Martin_
Profil *
Forpsi nabízí službu hlídací pes. Neznáte nějakou podobnou službu od konkurence?
Školník
Profil
Petra Mohl by mi někdo sdělit bližší informace o "předregistraci"? A kdo konkrétně toto umožňuje? Doména expirovala 1.4.07 a stále je v ochranné lhůtě (jde o CZ doménu). Měla by vypadnout v nejbližších dnech a nerad bych kvůli tomu ponocoval.. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0