Autor Zpráva
mareksm
Profil
Chtěl bych se zeptat jak moc zhruba velká musí být návštěvnost webu, aby si pomocí reklamy vydělal alespoň na hosting ?
Lexter
Profil
Záleží na více faktorech. Návštěvnost, vhodná tématika jak stránek tak v kombinaci s reklamou. Dále na umístění, barvě, velikosti, počtu a x dalších věcech, takhle přesně se to říci nedá.
mareksm
Profil
však já jsem to nechtěl přesně, stačí mi jen ta návštěvnost jen tak řádově. Jestli třeba 1000, 10 000, 100 000 lidí děně, nebo jen tak prostě zhruba.
Inpocasi
Profil
Záleží na ceně hostingu a typu reklamy. Ale alespoň tak více než 70 lidí denně.
tiso
Profil
mareksm - to sa nedá len tak povedať... Iné sú nároky na hosting stránok s dennou návštevnosťou 1000, 10 000 i 100 000 ľudí, iné sú možnosti reklamy podľa zamerania stránok...
djlj
Profil
Inpocasi
Jaks přišel zrovna na těch 70?
Inpocasi
Profil
Mám web s návštěvností kolem 70 lidí denně a hosting a doména (za 700,- Kč na rok) se zřejmě podle stávajícího trendu zaplatí (není to nacesty.net :-)), ale samozřejmě jak již bylo řečeno - záleží to na mnoha faktorech.
mareksm
Profil
70 lidí denně, to mi příjde dost málo. Já mám web s návštěvností okolo 200 lidí denně a i tak si myslim, že je to málo, abych zaplatil řekněme nějakých 200kč/měsíčně za hosting. Nechce se mi to zkoušet dávat na web reklamu a zjistit, že s toho mám jen pár korun měsíčně a naštvu tou reklamou spousty lidí.
smajli
Profil
Reklamou, která nikterak nepřekáží nikoho nenaštveš.
Timy
Profil
smajli
Na reklamu, která nikomu nepřekáží, nikdo neklikne :-).

Fakt záleží na strašně moc faktorech, nejlíp bude, když to prostě zkusíš. K těm faktorům, co již zde zazněly, bych ještě přidal, že stálí návštěvníci klikají méně než třeba návštěvník přicházející z vyhledávače. Tudíž se moc nevyplatí reklama například na blogu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0