Autor Zpráva
Martin K12
Profil *
Dobry den, chtel bych vas pozadat o reference o teto firme: www.globaltestmarket.com

Neduveru ji teto firme a prosim vas o vase zkusenosti. V leve spodni casti se da zelene zmenit jazyk... dekuji predem za vase ohlasy :)
Vladosik
Profil
Proc ji neduverujes? Ja tam zaregistrovanej jsem.
Martin K12
Profil *
A penize ti opravdu prisly?
Vladosik
Profil
Tak ja tam jsem zaregistrovanej asi mesic a zatim mi zadnej vyzkum neprisel, takze neni za co. Ale znovu se musim zeptat, proc jim neduverujes? Jeste jsem nezazil, ze by mi treba u jinych spolecnosti nebyl vyzkum proplacen.
Gekon
Profil
Martin K12
Abych jednomu kamarádovi udělal radost (čti: aby z toho měl pár korun), tak jsem se tam zaregistroval. Chodí mi v průměru tak pět šest mailů s pozvánkami na výzkum týdně. V okamžiku, kdy se začali zajímat o zdravotní stav nejen mě, ale i mojí rodiny, zařadil jsem je do složky spam.
Možná ti nějaké peníze pošlou, ale jsou vtíraví jak Francovka.
Martin K12
Profil *
Hmm, takze myslite ze to stoji za ty penize se tam registrovat? :)
Vladosik
Profil
Martin K12
Co to resis, zaregistruj se, kdyz nebudes chtit odpovidat na nejakej vyzkum, neodpovis, kdyz se Ti to nebude libit, registraci zrusis. Nedelej z toho takovou vedu.
Jíta
Profil *
Ahoj, mne prisel mail s prvnim vyzkumem, a kdyz kliknu na nej, tak se mi objeví prazdne pole, tak nevim.
Jíta
Profil *
Dokonce jsem je i o tomto problemu informovala a odpoved zadna, tak at si nakaslou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0