Autor Zpráva
fanky
Profil
http://www.nymbursky.wz.cz/

ahoj kolik byste si řekli za kompletní předělání těchto stránek? samozřejmě, že záleží na kvalitě provedení, ale zajímá mě odhadem kolik asi...? děkuju moc
Davex
Profil
Odhadem 500 Kč/hod
Gekon
Profil
Odhadnout se to dá jen velmi obtížně, ale pokud se cítíš na to, že by ta stránka mohla ve finále nějak vypadat, řekni si minimálně o 300 - 400/hod.
Railbot
Profil
Odhadem 500 Kč/hod
řekni si minimálně o 300 - 400/hod.
Pokud by byl rychlej a práce mu netrvala dlouho, pak by to asi byla přijatelná suma. Jinak velice přemrštěná.
fanky
Profil
ahoj, spíš bych potřeboval zadavateli sdělit, na kolik by to vyšlo celkem, nějakou předběžnou částku..
šlo by o kompletní předělání včetně grafického návrhu.. díky
Vladosik
Profil
Ja si myslim, ze pokud jde pouze o predelani stavajiciho webu pres CSS a nic vice, rekl bych si tak o 3000-4000Kc. Texty jsou sepsane, zpracovane, nejvice tedy zabere vytvorit novy design. Dale bych nabidl, ze za priplatek udelam SEO, registraci do katalogu (pokud neni dostacujici), pripadne dalsi sluzby...
fanky
Profil
Vladosik
nejsem žádná vyžírka, ale za min cca 3 grafické návrhy v PS, než si zadavatel vybere, rozřezání a napsání kódu mi to přijde málo, přeci jenom těch stránek tam není nejmíň
Vladosik
Profil
fanky
za min cca 3 grafické návrhy v PS, než si zadavatel vybere, rozřezání a napsání kódu mi to přijde málo

Ano, to me taky. Za prve podle toho jak soucasne stranky vypadaji a ze se nachazeji "pouze" na webzdarma mi neprijde, ze by byl ochoten zaplatit vice.

Rozrezavat o kodovat budes pouze jeden navrh. Navic si nemyslim ze by jsi musel delat az tri graficke navrhy. Kazdopadne to tedy ale zvysuji na 5000Kc. Jak jsem psal vyse. Ridim se podle toho, ze zrejme teprve zacinas a tedy se nemuzes opirat o zadne refence a "pozadovat" vice penez.

Da se take dohodnout, ze Ti priplati, pokud bude spokojen... Pripadne pokdu bude vice grafickych navrhy, odstupnovat je podle ceny... Vse se da vyjednat...:-)

P.S. - Puvodni otazka byla "kolik by jste si rekli", tak odpovidam kolik bych si za to ja rekl. Nemohu mluvit za jine.
jonge
Profil
fanky
Ono taky záleží na tom, jak ta stránka bude vypadat, jaký bude kód apod. Máš nějaké reference? Mohli bychom to pak lépe posoudit.
fanky
Profil
jonge

nemám, respektive ještě nechci zveřejňovat, než dozařídím živnosťák, ale řekněme, kolik by si z to řekla firma, dělající kvalitní weby
quinux
Profil
fanky
kolik by si z to řekla firma, dělající kvalitní weby
Nelze srovnávat cenu firmy a cenu živnostníka. Firma má kvůli mnohem vyšším nákladům ceny někde jinde.
fanky
Profil
quinux

to mi je jasné, ale kolik by si za to ta firma řekla? neříkám přeci, že si chci říci stejně..
Vladosik
Profil
fanky
To opravu nejde srovnavat. Byl jsem na praxi v grafickem studiu a tak jsem se Ti ted zeptal kolik by presne chteli za prepracovani toho webu:

"Tak 3000 za design a to samý za šablonu + nějaký drobný za každou ze stránek, neni to nic složitýho, tak max. 10 000 za celej web"

To je graficke uspesne studio. Takze myslim ze mnou drive uvadena cena odpovida... Byt Tebou neptam se kolik si za to kdo veme. Kazdy by mel znat svoji cenu.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Největší boj je, když člověk nezná cenu vlastní práce, to je cesta do záhuby.

Zvaž svoje náklady, čas který tomu budeš muset věnovat a "přiměřený" zisk a máš předběžnou kalkulaci. Cenu nelze vždy stanovit na základě ceny konkurence a to ani v případě srovnatelné kvality.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0