Autor Zpráva
Keilew
Profil
Doufám, že se tímto threadem nedostanu do soutěže o nejvtipnější vlákno:-)
Sháním otevřeného, vstřícného a zkušeného grafika, který by byl ochoten obětovat občasně pár minut ze svého drahoceného času a vyjádřit svůj nezaujatý názor na mé výtvory. Chci se naučit pořádně používat barvy a tvary, nicméně se mi to moc nedaří, protože jsem pole až moc nezorané:-) Našel by se někdo k jakýmsi e-konzultacím, který by dokázal poradit, co v návrhu webu je strašák a jak to poupravit? Frekvence nebude nijak výrazná, jednotky do měsíce.
Každý je určitě spokojen se svým výtvorem, avšak chybí mu odstup, protože do toho civí dnes a denně. Našel by se někdo ochotný mi tento odstup poskytnout?
Předem dík za nezařazení do nejvtipnějšího vlákna měsíce:-)
otázek
Profil *
Tak proč né.. za 150 na hodku jsem tvůj :-))
Vladosik
Profil
Neboj, neprijde mi na tom nic k smichu.

Jinak pro zhodnoceni vzhledu preci muzes pouzit toto forum a budes mit nazoru habadej. Zvlast nazory na designy jsou velmi oblibene.

Ozve se Ti urcite hodne lidi, kazdy rad kritizuje, i ja:-)
jonge
Profil
Keilew
Klidně. Dáš sem kontakt? Nebo mi napiš, kontakt mám v profilu.
Keilew
Profil
Vladosik
Já právě nechci jen kritiku, ale tak trošku, přiznejme si to, know-how. Vím, že se za to draze platí a taky vím, že ještě dnes existují lidé, co se rádi o know-how podělí i zdarma. Nikomu nekradu projekty, jen se to prostě chci naučit;-) Nadruhou stranu můžu dotyčnému poskytnout jako revanž nezaujatý pohled na jeho práci, a pokud se mi jeho práce bude líbit a bude cenově únosný, mám v budoucnu pár kšeftů, které sám kreslit nechci (jen kódovat a psát skripty), protože jsou až moc důležité... teda jestli to vyjde. Ale nepředbíhejme;-)
souki
Profil
Jestli jsem to dobře pochopil, tak hledáš kamaráda na telefon, se kterým by sis mohl vzájemně popovídat o projektech?
Keilew
Profil
souki

Vstřícného a spíš by poradil on mně... aspoň ze začátku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0