Autor Zpráva
josh
Profil *
zdravim,
potreboval bych poradit s jedním problémem. ze serveru megaupload.com jsem si stáhnul film obsahující 4 části s příponami *.001, *.002, *.003 a *.004 a dále u toho byl jakýsi *.crc soubor. Psali, že ho stáhnu a v TotalComanderu dvojklikem na něj sloučím předchozí čtyři části dohromady. Ale když na něj kliknu, vypíše mi TotalComander chybové hlášení "Error executing program!".
pradíte mi někdo, co s tím mám udělat?
předem moc děkuji, s pozdravem Josh
bitbit
Profil
Takže ty soubory 001 až 004 prekopiruj do jedne slozky. Oznac prvni soubor (*.001) a klikni na soubory v menu a najed na sloucit soubory. ( mel bys to tam najit ) Ten crc soubor je novejsí podoba Hashe kontrolního součtu. Pomocí programů, které umí crc můžeš skontrolovat ten sloučenej soubor jestli je dobře složenej. No a po tom co ty soubory sloučíš a vznikne ti jeden soubor tak mu změň příponu na tu kterou ti tam psaly v tom návodu ( např. rar, iso atd.)
josh
Profil *
dekuju, ale mohl bys mi prosim napsat trochu podrobneji. v tomto smeru nemam moc zkusenosti, jak si mi napsal mi to neslo.. jeste jednou diky
josh
bitbit
Profil
Nevim jakou mas verzi Total Comandera, ale pokud je novější tak by to měl umět. Ja jsem to nikdy nedělal, takže nevím jak dobře to funguje. Ale když jsem se na to koukal, tak jsem tuto možost našel nahoře v liště pod položkou soubory. A když jsem to zkoušel ( bez slučitelných souborů ), tak mi došlo že ten příkaz sloučí všechny soubory ve složce následující za označeným souborem. Takže doporučuju si tyto soubory nahrát do jedný složky bez toho crc. Seřadit sestupně podle názcu a označit ten první ( 001, tlačítko insert ). Najet na Soubory -> Sloučit soubory. Mělo by ti vyskočit dialogové okno Sloučit *.001 a všechny soubory s po něm jdoucími jmény do následujícího adresáře: a tam si zadáš do jakýho adresáře, nemusíš to měnit, mněl by tam být ten adresář, ve kterém jsou ty soubory.

Hlavní podmínka je že ty soubory se musí jmenovat nachlup stejne jako ten označenej kromě tý přípony.

Takže něco jako:

pokus.001
pokus.002
pokus.003
pokus.004

a i velikost písmen musí být stejná.

Pokud ti to nepude a všechno najdeš zkus tam dát i ten crc, ale to by mněl bejt jen kontrolní součet. Možná ho TC používa pro kontrolu, ale to nevým.

Nebo zkus si stáhnout novější verzi TC. Zkus to a uvidíš a pokud se ti to nepovede i tak. Tak popiš problem.
bitbit
Profil
Takže se omlouvám, tak jsem si rozdělil avi soubor.

Předchozí příspěvek je blbost :D

Takže si do jedný složky skopíruj všechny ty soubory i to crc. A po pokliká ní na ten CRC soubor by se ti to mnělo spojit.

Pokud ne tak označ ten CRC soubor a dej ty soubory -> sloučit soubory a potvrď tu složku a mělo by se to sloučit.

Mám Total Commander 6.54a a v něm to jede dobře.

Omlouvám se za desorientaci :D.

Edit:

Název těch souborů musí být stejný kromě těch přípon
josh
Profil *
diky za pomoc, uz mi to funguje.. psali, ze musim kliknout na *.crc soubor, ale hlasilo to chybu. musi se rozkliknout soubor *.001 a samo se to spusti.. ale moc ti dekuju za rady :-)
bitbit
Profil
je to zajímavý mě to zase nefungovalo přes 001 ale jen přes ten crc :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0