Autor Zpráva
Zdeňa
Tak otázka je v podstatě obsažená v názvu...Jak zjistím kolikátka je moje IE? Pořád čtu IE6, IE2, IE5 a tak dále a tak dále hlavně ve spojení že mi něco půjde a něco nepůjde v tom daném prohlížeči rozjet. Docela by mě zajímalo jestli se mě takový případ taky týká a ne to pořád jen zkoušet a jo dnes to šlo a dnes tohle zas ne... Jak to teda zjistím? Je to někde v počítači?O_o
loyza
menu-nápověda-o aplikaci
teda doufám
Zdeňa
Asi ty dvě první čísla,že?Nebo i to za tím?V tom prvním případě by to bylo 6.0...v tom druhém 6.0.2800.1106......a ještě je toho hodně...takže to asi bude to první....
Petr Tichý
Těch drobných si nevšímej. Máš IE6.
Zdeňa
Super...x-x
basha
Dobrá otázka...já to taky nevěděla
Petr Tichý
Zdeňa
Podle toho jak super. Pokud je to tvůj primární prohlížeč, tak bych se neradoval ;o)
Zdeňa
Primární?
Gekon
Zdeňa
Primární - hlavní, přední, nejpoužívanější.

Radši zkus Firefox - www.firefox.czilla.cz
Petr Tichý
Primární = první = ten, který používáš nejvíce resp. pořád.
Casero
Zdeňa
Primární? = hlavní

Jde o to, že IE, i když je stále nejpoužívanější, tak určitě není nejlepší.
Miloš
Casero
A proč není nejlepší? Dyť se používá už tolik let, tak asi bude dobrej, ne?
                                                                                                                                                             Já jenom žertuju, Ivánku :-)
Gekon
Miloš
Už zase? Pamatuješ na Reflex a na Lemmings? :)
Joker
Gekon
Radši zkus Firefox -www.firefox.czilla.cz
Anebo Operu, http://www.opera.com/download/
;-)

Casero
U IE6 už bych s tím nejpoužívanější byl opatrný, už to záleží na konkrétním webu. IE v součtu nejpoužívanější bude, ale přece jen mezi IE6 a IE7 je docela velký rozdíl. IE7 bych možná už skoro zařadil mezi moderní prohlížeče ;-)
Casero
Joker
Je pravda, že jsem statistiky, jaký prohlížeč je nejpoužívanější, viděl před hodně dlouhou dobou. Ale z mého pozorování v mém okolí, tak 70% lidí ani neví, že existuje něco jiného než IE.
RPG
Joker
http://zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=134671
Casero
Ano, takoví lidé, kteří ti odpoví Internet Explorer, když se jich zeptáš, jaké mají připojení? :-)
ppooler
Je dobrým zvykem i u ostaních programů a softwaru, najít tuto informaci (o aktuální verzi) v kolonce nápověda (úplně vpravo) v poslední položce (úplně dole)...
Railbot
IE se globálně dostává k "pouhým" 60%, což je oproti ještě nedávné minulosti výrazný pokrok a dobrý zpráva. Stále má většinu, ale IE7 mu užírá. Za nějaký čas to snad spadne ještě víc až začne většina lidí přecházet na Visty.
Casero
RPG
Přesně tak. :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.