Autor Zpráva
Fred
Profil
O něco se pokouším a nejenže mám trochu problémy v gecku s odstraněním tzv. mravenčení (to není dotaz) , ale problém s kterým si nevím rady je, že v IE5 se neproklikne druhý odkaz na id. Zkoušel jsem měnit název id na různé hodnoty (již jsem se setkal v Netscapu, že na některé jednopísmenné hodnoty nereagoval), nicméně IE5 kolabuje na jakékoliv hodnotě po prvním prokliku a nepokračuje dál. Pokud kliknu níže reaguje normálně.
habendorf
Profil
mravenčení (to není dotaz) - stejně mi to nedá :o) onFocus="if(this.blur)this.blur()" by mělo zabrat, mám to odzkoušené

K tomu dalšímu: bohužel fakt nechápu o co jde, můžeš sem dát kousek zdroje?
Fred
Profil
No to jsem tak trochu zapoměl, pardon http://xy.wz.cz/pp-test.html
Fred
Profil
Upřesnění, IE5 prostě nepochopitelně nepřejde z Nadpisu1 na Nadpis2, všechny ostatní odkazy i prohlížeče jsou bez potíží ??
habendorf
Profil
Nemám IE5, tak nemůžu vyzkoušet, zkus ale místo id dát name="name" a pak <a href="#name" ...
habendorf
Profil
Tak jak? Problém trvá? Zabrali aspoň mravenci?

PS: Koukám že to máš v xhtml 1.1, takže name je nepoužitelné. Toho jsem si včera nevšiml.
Fred
Profil
Brabenci jsou OK, i když jsem je pořešil trochu jinak (viz zdroj) , ale to ie5 je dost problém, nezabírá ani name. Když odkážu na druhý odkaz v pořadí je to bez problémů?
Fred
Profil
Stačí milimetr pohnout kolečkem myši, nebo scrollbarem a nefunkčí odkaz v IE5 začne fungovat? Tak to jsem z toho jelen.
habendorf
Profil
Napadla mě jedna věc, asi blbost: on možná ten IE5 přejde z nadpisu1 na nadpis 2, ale nepřeroluje. Řekněme že by tam zespoda jedním pixelem zasahoval už nadpis 2, takže IE5 by to mohl brát tak, že není třeba rolovat. Na vině by mohly být ty 0.1px bordery. Zkus si zmešit výšku okna a kliknout na nadpis 1, pak už by musel rolovat.

Asi je to ale celé blbost...
Fred
Profil
habendorf Blbost to není, protože když změním velikost okna už to normálně odroluje. Zkouším to dál, změna borderu nepomáhá. Doplnění díky, díky pomohla změna div.h,div.d{height:49.9%;} , při height rovno nebo větší než 50% to nevím proč nefunguje, super, díky už to jde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0