Autor Zpráva
Lexter
Profil
Nezařaditelné dotazy
Co se fakt jinam nevejde

Tak to můj dotaz úplně vystihuje. Chci se zeptat. Jak by jste se dívali na stránky, které obsahují skutečné kresby? Nemyslím vektory ani nic tvořené v grafických programech. Jistě, bylo by to vhodné jen pro určitý typ stránek.

Dejme tomu, že mám možnost spolupracovat s dle mého názoru s velmi dobrou malířkou a kreslířkou, která by mi malovala (světe podrž se) malby na požádání a zadarmo. Při nejlepším mě to bude stát moccacino každý týden + pizzu :D. Není moc důležité kdo to je, ale jak se na to koukáte?

PS: Ještě bych ji mohl naučit s Ilustratorem :D
filip186
Profil
Skutečný kresby? To by pak celá stránka musela být jeden obrázek, jinak by to stálo úplně za prd. I odkazy by se musely načmárat.
Lexter
Profil
filip186

Tak jsem to samozřejmě nemyslel, měl jsem na mysli ilustrace pro web. myslím, že z dotazu se to dalo pobrat.
filip186
Profil
Aha :D. No tak prostě to vyzkoušej, třeba to bude stát za to. Takhle Ti nikdo moc neporadí, když nejde poznat, jak to bude vypadat.
Lexter
Profil
Já bych je třeba i klidně vektoroval. nevím, ale mohlo by to vypadat zajímavě.
Gekon
Profil
Lexter
Takže něco, jako má Plaváček? No, pokud nemaluje impresionismus nebo kubismus, či jiný abstraktní styl, tak to bude jedině přínos.
Lexter
Profil
Gekon

Podobné věci by zvládla levou zadní. Její specialiou jsou zejména krajiny, portréty a postavy, ale viděl jsem toliko z jejich prací, že mohu být utvrzen v přesvědčení, že by zvládla opravu hodně věcí. Já bych obrázky jen naskenoval, dle potřeb upravil, vektoroval či jinak upravil a hurá zapojit do designu.
Su E
Profil *
klidně, existuje spousta webů, ktzeré jsou založeny na kresbách, kukni třeba tu (to je web, který ukazuje různé trendy webdesignu): http://designmeltdown.com/chapters/Illustrated/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0