Autor Zpráva
Mishalga
Profil
Zdarec, stáhla jsem si skina do WINDOWS XP a napsalo mi to "Vizuální styl nelze použít. Služba neodpověděla na řídící nebo zahajovací požadavek dostatečně včas", co s tím?
Filips
Profil
Nic, nechat defaultní vzhled.
Petr Tichý
Profil
Těžko soudit. Minimálně můžeš zkusit soubor stáhnout znovu.
Mishalga
Profil
Filips, ty jsi taky chytrák, že? Když odpovědět neumíš nebo nechceš, tak se radši nevyjadřuj, a nech to na jiných. Fakt nejsem zvědavá na takovéto rady. =P
teapack
Profil
Je ten vzhled přímo od Micrsoftu? Pokud není, tak ti jen tak fungovat nebude. Musí se ve woknech upravit nějaký soubor (který a jak už bohužel nevím)
Joker
Profil
Je ten vzhled přímo od Micrsoftu?
Jinak řečeno, je to motiv "Royale"? Pokud vím, oficiálně od Microsoftu existuje slovy JEDEN motiv (respektive tři, další dva jsou přímo součást WinXP: standardní "plastový" vzhled Luna a klasický vzhled podobný Win2000)

Jinak ten soubor co se musí změnit je myslím uxtheme.dll nebo tak nějak.
Stačí hodit do Googlu "windows xp motivy" a ono to něco vyplivne
Zdeněk Košťál
Profil
Joker:

Ano, uxtheme.dll.

Mishalga:

Pěkně o tom napsal Radek Hulán http://radekhulan.cz/item/uxtheme-dll-a-lepsi-vzhled-windows-xp-zdarma . Pro další skiny poté doporučuji www.deviantart.com
pho3NiX
Profil *
Mishalga > až si změníš uxtheme.dll na tu verzi co nekontroluje WHQL podpisy u skinu tak se koukni na http://sites053.blog.cz/0703/skiny-pro-xp , sou tam vzhledy který sou hodně podobný Aeru u visty a ze skinů co sem zkoušel sou jednoznačně nejlepší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0