Autor Zpráva
Bob87
Profil *
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nepoznáte na jakém free e-shopu běží http://www.veterinarnipece.cz .

Díky..
alois
Profil
Ty jsi majitel té domény? A chceš zjistit jestli ti co to vyrobili nepoužili nějaké free řešení?
Hodit na ně nějakou špínu? :-)
Bob87
Profil *
NN nejsem majitel firma mi nabídla to samé za těžké peníze.....
alois
Profil
Aha. No přece to nebudou vyvíjet podruhé to samé.....
Ale náznak free shopu v tom nevidím..... Moc jich ,ale neznám.
Za težké peníze - zkus hledat a oslovit více firem.... V dnešní době mít eshop s irelevantní URL (za těžké peníze) není podle mě dobrá volba.(číselné parametry)
CO jsou těžké peníze?
Bob87
Profil *
20 000Kč si myslím že je dost za takový to e-shop...
roberta
Profil
Bob87
20 000Kč si myslím že je dost za takový to e-shop...

keď si zoberieš, že v kamennom obchode by si musel platiť každý mesiac predavačku, tak sa ti to ešte stále zdá dosť?
Azu
Profil *
Obchod to bude rozhodně vlastní výroby. Co se týče zmíněné ceny, tak mně to nepřijde jako "těžké peníze", ale zcela normální seriozní cena, což ovšem většina lidí nějak nechce pochopit a myslej si, že tvorba www stránek a aplikací je srovnatelná s psaním dopisu ve wordu a podle toho to hodnotí. Bohužel se za poslední rok velmi rozmáhá na trhu nabídka opravdu levných shopů za ceny do 1 500,- Kč a je jich opravdu hodně, čímž si pak mnoho lidí myslí, že obchody v cenách nad 15 000,- jsou zlodějina.

Každý obchod má takovou cenu, jakou má ten obchod cenu pro zákazníka. Jestliže zákazník ví dobře proč chce internetový obchod, hodlá se mu na plno věnovat a ví co od toho může čekat, co bude provoz a veškerá agenda obnášet, tak takový člověk umí internetový obchod ohodnotit podle funkcí, které mu ulehčí následnou administrativu poměrně vysoko i za cenu 50 000,- Kč. Naopak zákazník, který chce internetový obchod jen proto, že jej má již většina konkurence, nebo protože je to údajně moderní a myslí si, že dá na stránky zboží a bude jen přijímat objednávky bez hnutí prstu, tak takový zákazník většinou není schopen za obchod mnoho zaplatit a hledá nejlevnější řešení.

Když se vrátím k té ceně zde zmiňovaného obchodu, tak sem přesvědčen, že na trhu je za podobné i nižší peníze několik opravdu podstatně kvalitnějších řešení. Nevím jaká je zde adminsitrace obchodu, ale soudě podle toho co je vidět ve výsledku, bude administrace velmi mizerná co do možností. On i samoný vzhled obchodu moc povzbudivý není. Hodnotu takovéhoto obchodu bych stanovil asi na maximální cenu 7 000 - 9 000,- Od řešení za 20 000,- bych očekával rozhodně víc. Docela mně zaráží kolika obchodníkům je úplně jedno jak jejich internetový obchod vypadá po stránce vzhledu, pořád ještě nepochopili, že lidi nakupují očima a vzhled prodejny prodává a dává důvěryhodnost serveru ač tomu ve skutečnosti může být jinak. Důležité je také zvolit si firmu, která Vám zaručí další úpravy obchodu dle přání, poradí Vám s podnikáním na interentu a vůbec firmu, která prostě ví co provoz internetového obchodu obnáší. Mnoho lidí nabízí obchody, ale mají jen programátorskou zkušenost ale už nevědí nic o právní problematice provozu obchodu, které v některých msítech obchodu je též spojena s programováním o čemž nemají ani páru a díky tomu mnoho obchodů nesplňuje zákonné požadavky na provoz.
Tady je pak vidět právě te rozdíl v ceně. Studenta který Vám hodí na web open source shopík za pár kaček po zaplacení většinou už nikdy neseženete a zbyde Vám obchod se kterým se nebudete vědět rady, budete jej provzovat a po roce provozu kdy se problémy a nové požadavky nashromáždí, raději šáhnete do prasátka a zajdete si nechat konečně udělat obchod k normální firmě za ty větší ceny.

Zákanzík by měl vědět jaký pro něj obchod má cenu a nezapomínat na fakt, že ač za obchod zaplatíte a necháte si třebas na zakázku naprogrmavoat mnohé úpravy, tak může kdokoliv přijít a tyto úpravy po Vás vyžadovat zcela zdarma, protože na tomto principu je většina licencí u těchto produktů postavena, vem si to zadara a cokoliv doděláš, tak dej ostatním také k mání. Navíc open source shopy se snaží poměrně často napadat různí spamovací a vykrádací roboti, kteří se snaží ukrást informace o zákaznících, poměrně často se to děje a nutno říct že i úspěšně u shopů postavených na oscommerce.
alois
Profil
No já nevím co takový obchod umí, k čemu je určený......Až podle toho by se dalo soudit jasněji.
Podle prvního pohledu si myslím, že je proto aby člověk(firma) měly nějaký eshop na netu....Kdo ho navštíví, nebo kde ho zákazníci najdou nehraje roli....A právě proto bych si taky myslel, že je to dost a nebral bych ho.
+ našel jsem tam ještě skrytý nadpis H1.....

Nemůžu ti navrhnout žádnou náhradu. Nejsem lobista a sám jsem eshop nikdy nekupoval.
Azu
Profil *
keď si zoberieš, že v kamennom obchode by si musel platiť každý mesiac predavačku, tak sa ti to ešte stále zdá dosť?
Pokud budeš mít obchod, který bude prosperovat, tak tu prodavačku budeš potřebovat také aby stíhala vyřizovat reklamace, expedovat zakázky, vyřizování objednávek v administraci obchodu, tisk faktur , .... Je s tím podstatně víc práce než s klasickým pultovým prodejem v prodejně, obzvlášť pokud používá obchodník obchod, který tuto veškerou administrativu příliž neulehšuje. A tco eprve když nastane situace se kterou si prodavačka v tomto případě spíše operátorka, nebude vědět rady, například když zákanzík zavolá v průběhu vyřizování objednávky a řekne, že chce do objednávky přidat ještě nějaké zboží a mít to vše na jedné faktuře a jiné věci, které si zákazníci běžně vymýšlejí, protože většina obchodů bohužel umí jen přijmout objednávku v obchodě a prohlédnot si ji, což zde nestačí a jsme opět u předchozího mého příspěvku, opět se zde projeví ten rozdíl v ceně obchodu, na té části pro zákanzíky nebí mezi obchody většinou velký rozdíl, ale ve funkcích, které nejsou vidět je rozdíl propastný a za ten se platí.
Azu
Profil *
Záměrně zde nebudu propagovat svůj obchod ač má mnoho nadstandardních funkcí, protože se stydím za prasáckou administraci kterou obchod bohužel ještě zatím má, ale uvedu zde dvě firmy jejich ž obchody nejsou špatné a nabídnou ti za ty peníze podstatně více a i servis www.nexum.cz , www.visiontech.cz
alois
Profil
Myslím, že díky přeřazení téma se Bob87 už nic víc nedozví.... :-)
kimono
Profil *
tady bezi http://dd-plus.com
kimono
Profil *
jeskovi voci ne poslal sem to blbe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0