Autor Zpráva
jozob
Profil
Zdravím, kolegovia.

Potrebujem si lepšie usporiadať pracovný stôl, preto predávam počítač Apple MacBook Pro 15", 2GHz Core Duo, 2GB RAM, 100GB SATA HDD, grafika ATI Radeon X1600 256MB GDDR3, záruka. K tomu Vám dám zadarmo elegantnú tašku Tucano.

Cena je približne 60 000 SKK / 50 000 CZK, samozrejme som za každú rozumnú dohodu.

Ak by ste mali záujem, napíšte sem do diskusie, ozvem sa Vám.
jozob
Profil
Ešte dodám bližšiu špecifikáciu pre tých, ktorí nepoznajú počítače Apple. Displej je matný, širokouhlý, s viditeľnou uhlopriečkou 15,4" a rozlíšením 1440x900px. Procesor 2-jadrový Intel Core Duo 2GHz, má 2MB cache / jadro. Pamäť 2GB DDR2, beží na frekvencii 667MHz. 100GB disk má 5400 ot./min. a je pripojený na SATA rozhraní. Grafika je špičková ATI Radeon X1600 s 256MB GDDR3 VRAM, okrem vstavaného displeja je možné pripojiť externé zariadenie pomocou DVI výstupu. Notebook má vstavanú kameru iSight, inteligentný touchpad (napríklad pri dotyku dvoch prstov funguje ako scroll), nízko-profilovú podsvietenú klávesnicu, kvalitné reproduktory. Nachádzajú sa tu aj svetelné senzory, ktoré automaticky regulujú jas displeja a klávesnice, senzory pohybu, ktoré automaticky chránia mechanické zariadenia pred poškodením (pri prudkých pohyboch). Na počítači beží natívne Mac OS X Tiger (inštalačné DVD súčasťou balenia) aj Microsoft Windows XP / Vista.

Viac na http://www.apple.com/macbookpro/
LI
Profil *
Ahoj, ta cena je konecna?
leka
Profil *
Pozdravujem! Keby som ho chcela kupit, na kolko by sme vedeli zhodit tu cenu? Aky je stary? Zaruka? hableconela@gmail.com
kocovnik
Profil *
nazdar dam ti 50ooo skk
juice
Profil *
ja predam mac book pro 17 za tu istu cenu. tu je config.:

Intel dualCore 2.33 GHZ
2 GB RAM
160 GB HDD
256 MB ATI grafika

v cene:
drivers, MacOS X - Tiger
wireless mighty mouse
wireless keyboard
puzdro
US, UK, EUR, ASIA nastavce na kable (juice@pixelhood.com)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0