Autor Zpráva
Flip
Profil
včera jsem měl fakt zajímavý den, dařilo se mi na co jsem šáhnul, večer mě napadlo, že si udělám návrh blogu, jen tak z legrace ... skončilo to hlavičkou , kterou jsem nakonec vyjádřil, jaký jsem měl včera na sebe vztek ;) teď už se tomu jen usmívám ...
Taps
Profil
No takový den zažije čas od času každý...i já bych mohl povídat
swetko
Profil
mohlo byt aj horsie-vid. ja
dnes som mal predpoludnim pohovor do prace, najprv musel na mna sef cakat asi 15 minut lebo som strcil nejaku mapu co mali na stene a ked som ju kvackal naset tak vypadol klincek, a ked som dal naspet klincek tak vypadla kvacka z mapy a nie a nie ju najst, sef cakal, ja osm hladal,.. potom som zacal pomaly presuvat stolicky, atd. nakoniec som ju nasiel a mohol sa zacat pohovor
po pohovore mi oznamili ze idem este na meracku (samozrejme nebol osm na to obleceny), pri vytyceni tretieho bodu som stupil do hnojavky po litka (samozrejme v novych topankach)... a to ani nehovorim o tom leseni poza ktore som sa plazil (v novej koseli)
Flip
Profil
swetko
heh xD dobré story z pohovoru, to bych nechtěl zažít ;)
Lexter
Profil
Flip

To si piš, když nikde nikdy žádnej mejl (1-4 za den) a dneska odepisuji na dvacet pět. To dokáže potěšit, ale i pěkně otrávit den.
oogi
Profil
Flip
Ta hlavička je skvělá !

(*-*)
YoSarin
Profil
Flip
Jo, já taky včera. :)
Mistr
Profil
swetko
pri vytyceni tretieho bodu
Pán je zeměměřič čili geodet? :-)
Gekon
Profil
Ojoj, Mistr našel kolegu :)
Mistr
Profil
Gekon
:-) jojo - tak to by byl swetko, k tomu ještě old YoSarin... Kdo dál?
YoSarin
Profil
Mistr
Každý správný webdesigner má za příbuzného minimálně jednoho geodeta, případně je jím sám. :)
swetko
Profil
ale ale, vratim sa nedelu domov a co to moje oko nevidi?
háj sesájety(rozumej:geodeti) sa pekne rozrasta, je mi ctou zdielat rovnaky zdroj mojej obzivy s takymi vyznamnymi Nick(a)mi (:
YoSarin
Profil
swetko
Jen aby nedošlo k omylu - já geodet nejsem (nemusím, od toho mám tátu ;) )
swetko
Profil
YoSarin
v poriadku (: , ale "slahnuty" si ((:
sak v podstate ani ja este nie som, iba zacinam, ale srdcom som!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0