« 1 2
Autor Zpráva
coding...
Profil *
ronnie : Tu som cital , ale tiez to stoji medzi ASP.NET a c# , c# na vacsie projekty ... a preco vlastne PHP nie je dobre na vacsie projekty ... ?
ronnie
Profil
Nevím, tu teorii tady zavedl někdo jiný. Třeba Mall je napsán v PHP a používá objekty a nepřipadá mi, že by byl špatný:)
roberta
Profil
ronnie
to naozaj by si robil napr. systém poistenia pre nejakú poisťovňu v PHP?
YoSarin
Profil
roberta
ehm a proč ne?
DJ Miky
Profil
YoSarin
No takovéto aplikace už většinou nejsou web-based, takže není důvod k PHP.
roberta
Profil
ehm a proč ne?
lebo mi to pripadá, ako čistý masochizmus (nič v zlom :)
ale napr. v .NET by som si to vedel predstaviť...
ronnie
Profil
Web pojišťovny bych psal nejspíš v Javě, možná v Ruby.

Třeba eshop, CMS, DMS ap. bych dělal v PHP s klidným svědomím.
YoSarin
Profil
roberta
Mě na to teda přijde .NET a PHP skoro prašť jako uhoď.
Ale popravdě - u něčeho takového si nedovedu ani přibližně představit co všechno tam musí být, takže jsem přinejmenším trochu mimo mísu.
roberta
Profil
OT: inak tu je tá zmieňovaná bakalárska práca

YoSarin
.NET sa s PHP dá porovnávať, ale to je ako keby si porovnával Windows XP vs Win 95 (alebo skôr Win 3.11)
ronnie
Profil
Nedá...lze porovnávat PHP a C#, nebo .NET a Zend Framework, ale ne jazyk a framework.
YoSarin
Profil
roberta
.NET sa s PHP dá porovnávať, ale to je ako keby si porovnával Windows XP vs Win 95 (alebo skôr Win 3.11)
Spíš jako porovnávat Win a linux. Nevyhraje to nikdo - já to vzdávám už teď, hádat se nechci, tu bakalářku si ale přečtu - alespoň se něco dozvím (zatím to až tak černě pro php nevypadá ;) ).
WanTo
Profil
Nějak zapomínáte na Python.
roberta
Profil
ronnie
to už skôr .NET Framework vs Zend Framework...
totiž .NET je technológia (bežiaca na .NET Framework) a PHP je tiež technológia (na počudovanie je zároveň aj jazykom :)
v .NET môžeš programovať v C#, ktorý bol vytvorený pre túto technológiu. a navyše možeš programovať aj v C++, Visual Basic-u, alebo teoreticky a prakticky v hociakom jazyku (ktorý spĺňa CLS).
čiže ak porovnávaš C# vs PHP, ako keby si porovnával C++ vs PHP
coding...
Profil *
roberta,WanTo,ronnie ... Mne nejde o to porovnat vsetky ich parametre , ale zistit , ktory ma vasciu buducnost a sancu uchytit sa v programatorskych timoch ... existuje tim , ktori programuje InternetBanking v ASP.NET [c#] ? a existuje tim , ktory programuje InternetBanking v PHP , a tak dalej ... respektivne vyuzitelnost web jazykov v spolupraci s desktopom ...
Nox_lbc
Profil
coding

něco jiného je naučit se programovat (mít na to talent) a narvat si do hlavy názvy funkcí ... z čehož vyplývá, že když umíš programovat, když opravdu umíš programovat ... tak můžeš v kdykoliv a v čemkoliv a bude ti stačit jen manuál a znalost anglického jazyka ...
coding...
Profil *
Nox_lbc myslim ze moj dotaz je inak nasmerovany ... otazka padla na buducnost nakolko sa .NET framework uchytava nie len desktopovo ale aj na servroch ...
Mastodont
Profil
coding...

V .NETu se velmi pěkně a rychle píše, takže IMHO je dávno uchycen.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0