Autor Zpráva
Lexter
Profil
Já vím, že to sem ani moc nepatří, ale neznám moc fór a tady je spousta vynikajích grafiků, kteří jsou myslím schopni toto ohodnotit.

To co chci zhodnotit a svým způsobem i ukázat je na http://data.ljt.cz/thrust-flowers/ .

Nebo třeba má velmi stará práce: http://data.ljt.cz/ukazky/podium.png - ale bacha je to dost depresivní.

Tedy pár mých dotazů:

1) Mají tyto ilustrace, které provádím já ve světě grafiky naději? Abych se nepatlal s něčím, na co nemám.
2) Jak na vás působí.

Tímto bych také chtěl odpovědět derovi na otázku jestli také ilustruji. Snad je to aspoň trochu dostatečná odpověď.

Pokud tohle OT-éčko smáznete, zlobit se nebudu. Jen by mě zajímaly vaše názory. Dík
Keilew
Profil
Ahoj,
ad 1) určitě, sice to není můj hrnek kávy, ale věřím, že se to dokáže líbit. Umění je dneska neuvěřitelně benevolentní. Vezmeš plechovku barvy, cákneš ji na zeď a je to za sto tisíc:-)) Krom toho, to tvoje má aspoň hlavu a patu:-)
ad 2) Depresivní depresivně, kytky mi připomínají Andersenovy pohádky. Nevím proč, ale připomínají.
Railbot
Profil
Lexter
Aby tvoje díla měla nějakou cenu, tak musíš nejdřív natáhnoiut bačkory. Potom to někdo najde zaprášený ve skříni a bude z něj milionář :))
dredie
Profil
lexter: mrkni se na diskuze na www.grafika.cz nebo na www.deviantart.com, tam jsou ilustrace. Nic proti, ale to tvoje je pro me trchu o nicem (to podium budiz, ale ty ktyky jsou hrozne divny) ;)
Lexter
Profil
Kdyby jste viděli, co jsem dělal dřívě: http://data.ljt.cz/foto/f.png kytky :D :D
Keilew
Profil
Když už jste nakousli téma umění, chci se zeptat, zda se dneska nosí futuristická loga tohoto typu nebo je to OUT?
PNG zde
Knopi
Profil
Lexter: Já si myslím, že to není špatné, ale to víš. Ve světě je spousta umělců a konkurence je velmi velká. Člověk musí hodně umět, mít chuť se neustále zlepšovat a mít také štěstí. To ale platí obecně o každém řemeslu. Asi tak..., určitě na to máš se vypracovat, takže hodně štěstí. :o)
Dero
Profil
Když už jste nakousli téma umění, chci se zeptat, zda se dneska nosí futuristická loga tohoto typu nebo je to OUT?

Úplně mimoň.
Vladosik
Profil
Lexter
Na svete nejsou jen grafici jako na tomto foru, ale i obycejni lide jako ja a ja Ti to chvalim a rozhodne pro me nejsou tvoje ilustrace "tak trochu o nicem". A stejne by se to libilo spouste dalsich lidi.

A jeden dotazek jen tak, kolik hodin takovy obrazek delas? Diky

EDIT: A jeste jedna vec, nechce se mi kvuli tomu zbytecne zakladat topic a ty by jsi to mohl vedet. Marne ve Photoshopu hledam, jak udelam, kdyz chci, aby se treba vsechna bila barva v obrazku stala pruhlednou/prusvitnou (nevim spravny vyraz). Kdyztak predem dekuji.
Lexter
Profil
Vladosik

Díky.

No jak to říct. Prakticky se to dělá velmi dlouho, ale to jen proto, protože do toho započítávám přemýšlení, vaření kafe a dalších věcí. Pokud mám shrnout čistě práci, tak bych to odhadoval asi na hodinku.

Ale jak víme, nemůžu věčně jen držet pero, ale taky přemýšlet, kde by se co hodilo, co by se líbilo. Takže tyto květiny jsem dělal asi 4 hodiny. Prostě v klídku a pohodičce, žádný spěch, filtry mi neutečou :D.
Petr Tichý
Profil
Keilew
Tak to je opravdu hrozné logo ;o)
Lexter
Profil
Keilew

Ale já přece nechtěl nakousávat téma umění. Umělec? Kde by jste ho ve mě hledali? pche

Jen takové ilustrace, umění to rozhodně není.
Lexter
Profil
Vladosik

Na to je nekolik postupů. Třeba vybereš bílou barvu hůlkou a změníš jí jen opacity. Pak můžeš využít selekce barev a stejně jí snížit opacity. Bude jich daleko více, ale já používám toto.

Byl by to myslím zajímavý tutík, díky za podnět :)
Keilew
Profil
Petr Tichý

Už jsem vyházel ty sítě, posměváčci:-) Význam toho byl, že ta firma se zabývá i 3D návrhama plánů, tak proto ty 3D sítě a matematický 3D grafy...
Vladosik
Profil
Lexter
Hodinku? Tak malo... Hm, tak myslim ze s mymi schopnostmi bych neco takoveho delal asi mesic:-))) Snad se dostanu do stavu, kdy mi neco takoveho bude trvat take jen par hodin nebo aspon dni:-) Hodne cerpam z tvych stranek, snad bude pribyvat stale vice videonavodu. Sleduji Tve navrhy zde na foru a jeste snad nebylo nic, co by se mi vylozene nelibilo.

Jestli Te muzu jeste poprosit, vim ze to sem nepatri, ale ja to nutne potrebuju vedet, jestli by jsi si precetl ten EDIT u me zpravy a mohl mi jeste odpovedet.
Keilew
Profil
Nevíte někdo o tutoriálu na logotypy? Bych si rád něco přečet, jak na to;-)
Vladosik
Profil
Lexter
Super, diky, zkusim to tam nekde najit:-)
Lexter
Profil
Keilew

Něco napíšu :). Takový basic návod na univerzál.

Vladosik

Odpověděl jsem ti výše :). Mimoto asi na to napíšu tutík nebo jeden z mých autorů, ať se naučí co nejvíce lidí.
Zdeněk Košťál
Profil
Keilew

No nevím, ale tvorba logotypu je dosti složitá (tím nemyslím zpracování, ale samotný nápad a to, aby logotyp obsahoval to, co správný logotyp obsahovat má)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0