Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Keilew

Protože jsi dotaz o Linuxu zamknul a neuvádíš svůj mail, tak jen stručně: když už jsi tak ****, že obviňuješ Linux z kopírování oken, bylo by dobré se zamyslet, co vlastně neokopíroval nebo neukradl Microsoft.

Stručně: Vista = rozhraní totálně okopírovaný Apple, WMP = ukradená technologie burst.com (MS zaplatil mimosoudně 60 milionů), NET = okopírovaná Java, TCP stack = "převzat" z BSD, Zune = iPOd, XBox = Playstation, DoubleSpace = vykradený Stacker .. a mohl bych pokračovat. Ale nemá to význam, protože prostě MS je the best :-)))
Lexter
Profil
Mastodont


Tak to spolkni pane prehistorický a neblbni z dalším takovým tématem!
souki
Profil
Mastodont
a?
Honzaaan
Profil *
Mastodont
:-) souhlasim s tebou, ale novy vlakno si nemusel zakladat
Jan Rippl
Profil
Mastodont
No tohle zarytí zastánci Microsoftu nikdy nepochopí. Možná mají obavu z toho, že se budou muset učit i jiné věci, než jen klikat na tlačítka v graf. rozhraní svého systému Windows. A aby toto zakryli, vysmívají se těm, kteří nesdílí jejich názor na zvolený OS. Když se jim tak líbí, ať si ho nechají, a nevysmívají se těm, co zvolili jiná řešení. Já na Linuxu provozuji vlastní server (www.mokriny.cz), a nikdy jsem si nevšiml, že by něco v GNU/Linux bylo okopírováno z Windows.

Myslím, že to ani není možné, když jsou kódy OS Windows v Binární podobě a předmětem tajemství.
Jinak si myslím, že kopírováním zdrojů Windows by si komunita opesource vykopala vlastní hrob, v podobě diravého jádra...

Ani nevíte, jakou mám radost, když toto vidím. Konečně se zdá, že Microsoftu teče do bot, a tak palí na všechny strany. Bohužel slepýma nábojema...
Aleš Janda
Profil
To téma o Linuxu jsem nějak nepochopil - Keilew se napřed zeptal a pak to sám zamknul. Ale tohleto téma už je úplně zbytečné - jsem pro zamknutí..
Mastodont zjevně stojí o flame.
souki
Profil
Jan Rippl
Já na Linuxu provozuji vlastní server
Nepleť dohromady systémy pro domácí stanice a pro servery.

Ještě před pár roky bych řekl, že linux je pro domácí užívání nepoužitelný. Nic méně se pořád lepší např Ubuntu už je dost daleko. Co ale naprosto nesnáším je zarputilost linuxáků amatérů, kteří systém propagují. Stejně tak mi vadí propagace Visty v podání Hulána. Nechcete toho už nechat? Používejte si co chcete..

Možná mají obavu z toho, že se budou muset učit i jiné věci, než jen klikat na tlačítka v graf. rozhraní svého systému Windows.
Jsem tak zvyklý :) Zkus mě donutit používat něco jiného ;) Pokud ty máš radost, že něco zvládneš pouze napsáním dlouhého (ale jediného!) příkazu do konzole, já Ti to neberu. Ale raději si to vyřeším jedním drag&drop. Nicméně tuhle formu zvládá v pohodě i linux.
Lexter
Profil
souki

Souhlas. Já nemám rád jak zaryté Winynizátory, tak i Linuxisťáky. Jsou to žabomyší války.
Jan Rippl
Profil
souki
příkazu do konzole, já Ti to neberu. Ale raději si to vyřeším jedním drag&drop. Nicméně tuhle formu zvládá v pohodě i linux.
Samozřejmě.
I já používám GUI.


Nepleť dohromady systémy pro domácí stanice a pro servery.
Používám jej i na Desktopu.

Nechcete toho už nechat? Používejte si co chcete..
Pokud Microsoft prohlašuje, že bude vyžadovat poplatky za softwarové patenty (údajně odcizené ze zdrojů OS Windows) od koncových uživatelů GNU/Linux, aniž by nepředložil jediný hmatatelný důkaz, a některé Lamy v ČR se toho hned chytnou jako faktické informace, nelze jinak než reagovat na to.

Osobně nikoho nenutím používat Linux. Souhlasím s tebou, ať si každý používá co chce, třeba M602, když chce...
souki
Profil
nepředložil jediný hmatatelný důkaz,
To půjde v tomhle oboru těžko :o)
Petr Tichý
Profil
"Osobně nikoho nenutím používat Linux. Souhlasím s tebou, ať si každý používá co chce, třeba M602, když chce..."
Ano. OS jak vyšitý...
Mastodont
Profil
Prosím ostatní, aby sem nepsali, tohle je určeno pro Keilewa, pokud se mu bude chtít odpovědět. Ještě dnes to zamknu. Sorry, ale prostě na mail to nešlo.
Railbot
Profil
Jan Rippl
M602 je souborový manažer pro DOS...
Jan Rippl
Profil
Railbot
Ano, Vím, pracoval jsem na něm tak před 16-ti lety, když byl Windows ještě v plenkách.
llook
Profil
Jenom aby ostatní byli v obraze - téma Linux? Co na něm pořád máte?:-).

Mastodont tam například píše, že odpovídat na podobné pokusy o flame je ztráta času, s tím bych vcelku souhlasil...
Keilew
Profil
Já si uvědomil, že to může vést k flame a ač jsem se ptal tak trochu na něco jiného, usoudil jsem, že téma je nevhodné a zamknul ho. Ale co tu předvádí pan kolega, to je síla. Měl by se nad sebou zamyslet, než tu začne jitřit vášně. Mail sice nemám v profilu, ale ujišťuju tě, že Keilewů moc po světě neběhá, takže stačí zadat do Googlu "Keilew kontakt" a hle, jsou tam hned dva! Z toho důvodu považuju tento thread za zbytečný a reagovat je taky zbytečný, protože to bude zase jitřit další vášně.
Pokud chceš hned slyšet, co si myslím, tak MS není BEST, ale Linux zkrátka za a) nenabízí potřebné ovladače pro moje speciální interface, za b) krutý problém s kompaktibilitou, když 90% jsou okenáři a za c) co vykrádá Microsoft, to je mi celkem jedno, já pro něj nedělám a ani si od nich nic nekupuju, až na Win. Linux mě zklamal tím, že začal Wokenařit i se všema chybama, co wokenařina bohužel obnáší. Tím mě zklamal. Chtěl jsem jen vědět, jestli je to jen můj pocit nebo je nějak rozšířen. Při pohledu na TopList jsem čekal trochu jiná čísla, tak proto. Hotovo, šmytec, tečka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0