Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Zdravím, mám problém s balíčkem Service Pack 2. Když jsem si kupoval počítač, jako základ jsem tam měl Service Pack 1. Minulé léto jsem se pokoušel nainstalovat dvojku,jenže mi to komplet překopalo účet(např. vzhled byl stále ve stylu ,,Windows 98“,měl malé ikony a přes celou plochu byla modrá … přednastavil jsem si to, jenže při dalším zapnutí počítače to tu bylo zas). Dvojku jsem tedy stejně jako rychle nainstaloval, tak i rychle smazal a dále se o ní nezajímal. Nyní jsem si koupil jeden program,který nainstaluji jedině tehdy,pokud budu mít v počítači Service Packu dvě a vyšší. Kladu si tedy otázku,co s tím? Lze tu dvojku nějak nainstalovat,aby mi to neudělalo zase něco s účtem? Nebo neexistuje už trojka?
dredie
Profil
Skeleton
nejlepsi je instalovat XP primo s SP2. Pokud nainstalujes XP SP1 a pak tam dohrajes SP2, udela to v systemu desnej bordel.
Joker
Profil
SP3 (zatím) není. Předpokládám, že SP2 lze nainstalovat tak, aby to nedělalo žádné problémy.
Jestli to automaticky vypíná omalovánky to nevím, já mám omalovánky vypnuté pořád :)

Jinak je asi lepší si vyrobit instalačku s už integrovaným SP2 třeba pomocí nLite, akorát nevím, jestli to technicky není porušení licenční smlouvy.
Skeleton
Profil *
Právě,že já koupil Pc s jedničkou a už jednou mi to systém rozkopalo
Miloš
Profil
Budeš-li přeinstalovávat celé windows, připrav si instalačku, do které SP2 integruješ – použij k tomu nLite (tento program vyžaduje .NET Framework 2.0).
Skeleton
Profil *
Tak ted´ se v tom popravdě nevyznám ... když tam nyní v aktuálním stavu kopnu dvojku,rozkope mi to opět systém,že ano?
habendorf
Profil
Mě teda SP2 nikdy nic nerozházel. Navíc přepnout styl xp/w98 trvá asi tak 2 vteřiny, takže mi není moc jasné, o co tady vlastně jde.
Miloš
Profil
Skeleton
Tak ted´ se v tom popravdě nevyznám ... když tam nyní v aktuálním stavu kopnu dvojku,rozkope mi to opět systém,že ano?
Možná ano, možná ne; nevím.
Příspěvek o nLite jsem psal spíš tak, že jestli budeš jednou celé Woknouze instalovat znova, začleněním SP2 do instalačního CD si ušetříš současné starosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0