Autor Zpráva
Keilew
Profil
Já osobně aby IE6 bleskurychle klesl pod 3%, protože dychtím po používání PNG 24b s alpha kanálem;-) Ale to si asi budu muset nějaký ten rok počkat...
quinux
Profil
aby IE6 bleskurychle klesl pod 3%
Bez šance. Tipoval bych, že to bude ještě min. dva roky trvat než se dostane vůbec pod 20 % ;o)

PS. kam ta dnešní mládež chodí na takovéto dotazy ;o))
Keilew
Profil
quinux
Přitom je tak jednoduchý to změnit na IE7... a ještě jednodušší nainstalovat Firefox nebo Operu...

P.S.: Jaká mládež?:-)
quinux
Profil
Keilew
Přitom je tak jednoduchý to změnit na IE7
Neřekl bych. IE 7 vyžaduje ověření pravosti, což bude u spousty uživatelů windows problém ;o)


a ještě jednodušší nainstalovat Firefox nebo Operu
Ano, ale spoustě lidí vyhovuje IE 6 a další skupina používá nádstavby. Ostatně se jim ani moc nedivím: Firefox příliš žere paměť a Opera není příliš hezká.

P.S.: Jaká mládež?:-)
He he. ;o)
Dero
Profil
IE 6 tu s námi bude nejméně do roku 2010 (= optimistický názor), do té doby se tedy webkodéři nudit nezačnou.

Já bych si třeba přál, aby si tzv. "webdesigneři" uvědomili důležitost použitelnosti webových stránek a copywritingu. Jako kodér svědomitě prohlašuji, že honba za nejčistším zdrojovým kódem je falešná meta. Ačkoliv je velmi poutavá a v mnohém zábavnější a dobrodružnější než testování použitelnosti.
Keilew
Profil
quinux

Do konce května (?) si můžeš zlegalizovat wokna, taky proto paradoxně stále narůstá počet nových uživatelů XP. Když už si je legalizuješ, tak proč by sis nezupgradoval i IE;-)

Opera sice asi není hezká (mě se teda líbí), ale dle mého názoru je to to nejlepší, co se dá dneska používat.
Keilew
Profil
Dero

plně souhlasím.
DoubleThink
Profil *
Co si přejete, aby se kolem internetu změnilo nejrychleji?
Aby HTML a JS umožňovalo vytvářet důstojné API serverových aplikací, ne jen zformátované dokumenty.
koudi
Profil
Já bych všechny ty počitače a internety zakázala...
quinux
Profil
Dero
Já bych si třeba přál, aby si tzv. "webdesigneři" uvědomili důležitost použitelnosti webových stránek a copywritingu.
To bych si spíše přál, aby klienti byli více uvědomělí a nestrkali nos do toho čemu nerozumí ;o)

Keilew
Do konce května (?) si můžeš zlegalizovat wokna, taky proto paradoxně stále narůstá počet nových uživatelů XP. Když už si je legalizuješ, tak proč by sis nezupgradoval i IE;-)
Máš i nemáš pravdu. Když se na to podíváš z druhé strany tak legalizační balíček stojí stejně jako standardní oem verze, takže pokud měl někdo důvody nekoupit si již dávno oem verzi, tak teď na tom nebude o moc jinak ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0