Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Všechno nejlepší habendorfově Aničce k jejím prvním narozeninám. :)
Hodně štěstí a trpělivosti. :)
Komentátor
Profil *
Ten habendorf bude asi vážně cvok, když si naprogramoval v PHP (ASP.NET se tu moc nenosí), pamět založil na MySQL (volba teda nic moc) a výstup napsal do (ne)validního (X)HTML, jako třešničku přidal AJAX, což je také hlavní důvod, proč mu to nejede ve vševch prohlížečích, udělal v něm totiž chybu. Anebo je YoSarin idiot.
YoSarin
Profil
Komentátor
Víš, proto je to v sekci nezařaditelné dotazy.
Anebo jsem holt idiot, no.
Michalek
Profil
YoSarin
Komentátor pravděpodobně nepamatuje historický habendorfovo příspěvek před rokem ;)
Vladosik
Profil
YoSarin
Michalek
Mohli by jste mě a asi i ostatní trochu navést o co jde?? Díky
YoSarin
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=2 7235
Komentátor
Profil *
Kdybys to dal třeba na Lide.cz, tak by mi to bylo jedno. Ale tady se to nehodí. Je mi kompletně jedno, kdo zemře (když to není administrátor, na kterém to stojí), tady se bavíme o tvorbě webových stránek. Tečka. Už první téma před rokem bylo skřípění zubů. Navrhují celé vlákno smazat.
DJ Miky
Profil
Komentátor
Ale no tak...

Připojuji se ke gratulaci :-).
YoSarin
Profil
Komentátor
Achich ouvich.
HajekJirka
Profil
Bože praštěte ho (Komentátor) někdo!
Očividně neví o co tu běži.
Petr Tichý
Profil
Komentátor
Myslím, že můžu mluvit za zdejší komunitku (přesto, že jsem zde chviličku), když řeknu, že toto nikomu nevadí. Ba naopak. Takže abych to zkrátil. Běž si kecat a urážet ostatní slabomyslné Komentátory do Komenátórova. Ne sem.

Aničce vše nej ;o)
Jen tak
Profil *
OT: Petr Tichý Právě jsi napsal svů 1234 příspěvek.
Petr Tichý
Profil
Jen tak
Říkám, že jsem tu chvilku ;o)
Lexter
Profil
Komentátor

Táhni! :D


Také přijmi prosím mé gratulace. I jako dvacetiletý fracek moc dobře vím, jaké to je starat se o děti :). Rok jsem byl na praxi na pediatrii, tak ještě popřeji pevné nervy při výchově. ;)
Railbot
Profil
Rok jsem byl na praxi na pediatrii, tak ještě popřeji pevné nervy při výchově. ;)
LOL. To bude další ztracená generace... :D

Petr Tichý
Ono šlo o to číslo. 1234 ;)
Petr Tichý
Profil
Railbot
Aha. Takže to bylo opravdu OT :+)
Lexter
Profil
Railbot

Jen počkej slimejši :D.
habendorf
Profil
Jj, utíká to. Občas je to krapet náročný (pracuju doma), ale je to radost. Narozeniny byly včera, ale to vůbec nevadí. Za gratulace díky, vyřídím jí je :o)
YoSarin
Profil
habendorf
Narozeniny byly včera
To je tím že koukám na datum postu... slovíčko "včera" mi nějak uniklo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0