Autor Zpráva
Zahon
Profil
Netuší někdo copak se děje s mým (a určitě nejenom mým) oblíbeným Blábolníkem? Vypadá to že na něj Plaváček zanevřel. (Asi jsme ho v komentářích málo chválili... hups, vždyť to sám zakázal :)) Teď vážně, Plaváčku, nebude zase někdy nějaký veselý článek? Humoru není nikdy dost.
Gekon
Profil
Nejsi sám:)

http://blok.yosarin.net/sekce-3~Jen-tak/clanek-47~Abstak.html
Dero
Profil
Zahon: Myslím si, že Plaváček musí občas i pracovat.
Manq
Profil
Zahon
nejsi sám, komu to chybí :-)
Zahon
Profil
Gekon
Jsem říkal že je oblíbený :)

Dero
Také dobré vysvětlení. Ale co si já pamatuji, tak vždy v pohodě stíhal jak psát tak i pracovat. :) Třeba pracuje na něčem tajném. :) A třeba nám to poví. (A nebo taky ne, že)
Dero
Profil
Zahon: Psát články budiž. Ale jeho zápisky na novém Blábolníku jsou spíše beletrií, než faktickými články. Jejich přípava zabere neporovnatelně více času. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Zahon
Profil
Dero
Samozřejmě že máš pravdu, ale Plaváček "mlčí" na svém Blábolníku již přes měsíc. Nemohu za to, že nás všechny na začátku značnou rychlostí přidávání povídek (článků, beletrie) navnadil. Počkáme si, zda přijde a odpoví.
Zdeněk Košťál
Profil
Tak vezměte si Dera - ten taky už řádnou dobu nic nového nenapsal. Já třeba taky jeden měsíc nic nenapsal. Pokud je moc práce a povinností tak na psaní prostě mnohdy není čas a ani chuť. Blábolník mi sice chybí, ale chápu že není možné vydávat články v takové frekvenci jak bych si přál...
djlj
Profil
Zahon
Ty máš problémy (to platí i pro ostatní)…
Keilew
Profil
No vidíte a z toho důvodu jsem si nezaložil blog. Za a) nejsem osobnost jako Plaváček, takže návštěvnost bude 0,0prd, za b) nejsem Dero - geniální kodér a vynálezce, za c) nejsem grafik jako Lexter, a co jsem měl dneska k obědu (3kg třešní, to jen na okraj), to taky nikoho nezajímá;-)
Railbot
Profil
Keilew
Ale mě si pobavil. Nebrat se vážně, dělat si srandu, to já bych četl :))

Myslím si, že Plaváček musí občas i pracovat.
Při těch milionech ve švýcarský bance ho to ještě nepřestalo bavit? :p
Keilew
Profil
Railbot

To víš, že jo, já se rozšoupnu a pak zavřou mě, mýho providera, toho, kdo mi prodal počítač a vedoucího směny v elektrárně:-))
souki
Profil
Možná tomu dal jen pauzu. Přeci jen těch článků s podobným tématem bylo moc (rozuměj více jak jeden za týden). Když jim dá zase chvilku pauzu, budou opět originální jako na začátku.
Lexter
Profil
Vy jste na Plaváčkovi vážně závislý. Svět se kvůli jednomu pisálkovi nezboří. Mě osobně zaujal jen článek Tuřín.
Lexter
Profil
Keilew

A že tě baví furt někoho chválit :D. Plaváčka znám jen z bajek, Dera jak by smet a o mě radši nemluv :D, bo budu zlej :D. Už tak mě začíná předcházet má NON - <IMG> Identita.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0