Autor Zpráva
SuE
Profil
Potřebuju zkonvertovat pdf na text, je to jednorázová záležitost, takže hledám nějaký free converter. nevíte o něčem? Zatím jsem našla jen komerční a ty dělají v trial verzi jen 10%.

Jeden teda vypadá (pdf solid converter) , že by se nechal ukecat postupně na konverzi stránek v intervalech, ale do plain textu to dělá jen v utf-8. Teď si nemůžu vzpomenout, jakým editorem to jde otevřít. Můj golden html to neumí, někde jsem četla, že pspad s tím má taky problémy ... :-(( Nějaký tip, prosím, prosím, smutně koukám
llook
Profil
Možná by stálo za to projít si freshmeat. Ale nevím, jestli něco z toho funguje pod Windows: http://freshmeat.net/search/?q=pdf2txt&section=projects&Go.x=0&Go.y=0
llook
Profil
Jo a teď mě napadlo, že vlastně Adobe Reader myslím umí označit text (a tedy i kopírovat do schránky).
SuE
Profil
jj umí ale myslím, že vždycky jen jednu stránku, nebo jsem asponna nic lepšího nepřišla (5.0 cze) - a vyleze z toho děsný mišmaš, protože to jsou tabulky v kombinaci s textem ve sloupcové sazbě a s obrázkama a stránek je 190 :-) Já bych potřebovala ty tabulky nechat zformátované

Díky za ten odkaz, skouknu
Yuhů
Profil
tyhle věci se dají dělat přes OCR programy. Chvíli jsem googlal a zkus třeba Omnipage Pro nebo ABBYY FineReader.
adam589
Profil *
Zkuste OpenOffice (www.openoffice.cz) nebo sadu software995 (není česky). Udělají i velký dokument, s995 umí i zabezpečení.
TK
Profil *
To umí Easy pdf to txt converter.
Bubák
Profil
do plain textu to dělá jen v utf-8
Tohle kódování umí Poznámkový blok. PSPas s ním také nemá problém, jisté problémy měly starší verze PSPadu.

Zkuste OpenOffice
Zbytečné, OpenOffice neumí PFD otevřít, pouze do PDF ukládá. Import PDF umí KWord z KOffice. Nevýhoda je, že KOffice jsou jen v Linuxovém prostředí KDE.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0