« 1 2
Autor Zpráva
Railbot
Profil
ppooler
V tvém případě je to spíš problém zaměstnání pokud nějaké máš. Ono trdlovat s koulema s tágem je sice pěká podivaná, ale prakticky je to úplně k ničemu. Takže jestli je ten tvůj příjem právě z toho, je to celkem odpovídající. Ovšem nikoho neospravedlňuje krást SW, protože máš nízký plat. Ten SW je zkrátka dělaný pro trochu jinou ligu lidí.
quinux
Profil
ppooler
Slušný člověk ,je někdo kdo právě "nešlohne" software ,ale ceny okolo 20 000 Kč za software si o to koledují.
OMG Ferrari stojí pár mega, taky si o to koleduje, takže je v pořádku jej ukrást? ;o)
ppooler
Profil
Jde o to ,že když by stál např 3000 Kč, snad by si to i více lidí koupilo. a ubylo by pirátů...

Railbot
máš asi pravdu , asi je to k ničemu...měl jsem nabídku od známého -dělat práci číšníka v jisté lepší restauraci ,s platem 16 ooo Kč - kvůli celkem dobré angličtině, není problém sehnat dobrou práci - jde jen o čas- který jsem myslel že využiju zajímavějším způsobem - pokouším se (neúspěšně) sehnat sponzoring - argumentoval jsem např. nejvíce sledovnané české -video na světě (internetu), apod.-je to sice pravdivá informace- ale nikdo nechtěl pochopit ,že reklama přes milion views by měla efekt...
Ještě rok, a pak s tím skončím.
Timy
Profil
ppooler
"Jde o to ,že když by stál např 3000 Kč, snad by si to i více lidí koupilo. a ubylo by pirátů..."
Ti, co si Photoshopem nevydělávají peníze si to nekoupí ani kdyby to stálo 500,- a ti, kteří se tím živí, to většinou koupené mají. Takže Adobe by tím IMHO pouze (a dost znatelně) prodělal.
Dero
Profil
ppooler: Myslím si, že na to jdeš špatně. Tvé ohromující schopnosti se jistě dají snadno zpeněžit, jen to chce změnit přístup. Ale to jsem OT, kdyžtak mě kontaktuj na ICQ.
ppooler
Profil
Dero
OK ....:-)
DoubleThink
Profil *
Cena software je přímo úměrná hodnotám, které je schopen vytvořit. Například Autodesk Inventor (kompletní návrhář strojů a strojních součástí včetně jejich NC výroby) se dá pořídit za ~180 000,- Kč (jedna licence).

Příležitostný webový grafik si nebude kupovat Photoshop, programátor si nekoupí ani Fireworks.
ppooler
Profil
Dobře, ale to se tu neobjeví někdo kdo mi bude oponavat mému názoru Gimp ?
Mastodont
Profil
Pravděpodobně tu nikdo Gimp nepoužívá, takže se k němu těžko může vyjadřovat :)
Lexter
Profil
Mastodont

Já ho používám a světe drž se, občas se vrtám i ve PhotoFiltre a dalších programech. ppooler není sám.
YoSarin
Profil
Lexter
Takže jestli to chápu, tak sis koupil fireworks i photoshop a přesto pracuješ v gimpu? ;)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0