Autor Zpráva
ronnie
Profil
Zdravím,
potřeboval bych od vás radu. Je normalní, aby vypadávalo připojení k internetu denně, třeba i na 3 hodiny? Mam připojení zřízené firmou Domanet a takřka každý den je internet nedostupný, někdy jen pět minut, někdy půl dne. Je tohle běžné?Pochybuji.

Můžete mi doporučit nějakého lepšího "připojovatele"?

Podmínky: rychlost stačí kolem 200KB/s, cena max. 550kč a hlavně dostupnost!!!

Děkuji.
halogan
Profil
200KB/s za 550Kč? Jste blázen? Takovou nabídku jsem v životě u nás neviděl, trochu snižte.
Martin Kuželka
Profil
ronnie nejspíš myslel 200kb/s...
ronnie
Profil
No 200kb/s, v čem je problém? Mám v současnosti něco kolem 64kb/s za 350kč, myslím, že to není přehnané...nevíte o něčem?
Boldrik
Profil
no je rozdil 200KB/s a 200Kb/s. Myslim ze bylo mysleno druhe a to s trochou stesti na WiFi sitich se sdilenou rychlosti muzete dosahnout.
ronnie
Profil
To je nějaký rozdíl mezi KB a kb? Ja myslel, že jde o to samé...omlouvám se. Je myšlena ta nižší jednotka. Je nějaký rozdíl mezi wiFi a digitálním připojením? Myslím, jestli je WiFi kvalitnější? Nebo jaký je v nich podstatný rozdíl? Mám teď normální digitální připojení, stojí něco samotná aktivace WiFi?A je třeba nějaký speciální hardw.?Na tyhle záležitosti jsem totální lama...Díky
Martin Kuželka
Profil
1KB = 8kb.
Boldrik
Profil
No tak treba WiFi hodne zalezi na tom kdo to u vas poskytuje. S digitalem nevim. Musis se kouknout jak to je u vas. Vseobecne ti to nikdo neporadi. Ja mam prave WiFi. Uvazoval jsem i o ADSL, nemuselo by byt spatny
habendorf
Profil
Uvazoval jsem i o ADSL, nemuselo by byt spatny

Není špatný. Naprostá spokojenost.
mat
Profil
adsl potvrzuju, v místech, kde je dostupné ho považuju za jedno z nejlepších řešení - mám 512/128 a nemám sebemenší problém, za rok provozu asi dva dvouhodinové výpadky (jednou hořela ústředna)..., rychlost skvělá, stále kolem 420. Je sice FUP, ale já jestli stáhnu sem tam něco z p2p sítí, tak už to musí být a k práci mi to stačí...
habendorf
Profil
mat: Taky mám 512/128, rychlost trvale cca 495 (Plzeň - centrum). Výpadky zhruba stejně - asi dva za rok + asi dva předem hlášené v neděli v noci. Trafic 3GB měsíčně - pro malou firmu naprosto dostačující. Při vyčerpání 75% traficu prý posílají upozornění, nikdy nám ještě nepřišlo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0