« 1 2 »
Autor Zpráva
quinux
Profil
Ahoj,

je to trochu OT, ale pokud to náhodou ještě nevíte tak na Windows míří Safari ;o)
Gekon
Profil
Paráda:)
Dero
Profil
Víme a těšíme se.
cvachta
Profil *
Dnes jsem si stáhnul beta verzi... ale mám pech, spadne mi jakmile ji pustím.
YoSarin
Profil
Pro ty ke kterým ještě nedorazil Hulánův (neočekávaný) názor.
quinux
Profil
cvachta
Tak to mám úplně stejný problém. Ale je to BETA, takže s problémy se počítá ;o)
Gekon
Profil
www.stuff.gekon.name/safari.jpg
Dero
Profil
Gekon
quinux
cvachta

Samozřejmě, mně taky nejede. Ale tak nějak jsem to čekal. Spíš je s podivem, že zatím nejede vůbec nikomu. Vypečená beta.
quinux
Profil
Dero
Spíš je s podivem, že zatím nejede vůbec nikomu.
Jj, jen geniálnímu Radku Hulánovi jel a hned se mu v něm stačil rozsypat jeho striktně XHTML validní web :-D
YoSarin
Profil
A mě to taky nejde... :-)
Zahon
Profil
Víme, víme :) Taky nejede (vůbec nenaskočí), doufám že se jim to povede rychle spravit :)

OT: Hulán mě neovlivní, Leopard vypadá velmi zajímavě. :) Už se těším až Apple hodí na web video úvodu WWDC se Stevem Jobsem. Ten chlapík mě vždy spolehlivě rozesměje.
yderf
Profil
Doteraz sme nevedeli, ale už sa tiež tešíme :-). Hlavne, aby keď sa vychytá stabilita, bolo zobrazovacie jadro čo najvernejšie tomu na Apple. To by bolo úplne skvelé.
habendorf
Profil
Možnosti už dávno existují. Třeba přes VNC na http://www.browsercam.com/ .
Davex
Profil
Poslušně hlásím, že na Windows 2000 Advanced Server jde spustit, ale funguje dost divně: Náhled JakPsatWeb.cz
Dero
Profil
Možnosti už dávno existují. Třeba přes VNC na http://www.browsercam.com/ .

Nebo přes virtuální stroj (například VMWare či PearPC), ale to je poněkud dražší alternativa. Max OS X přece jen něco stojí. A pokud chcete být stoprocentně poctiví, tak myslím stejně ten systém nemůžete provozovat jinde než na HW od Apple.
Gekon
Profil
Davex
Kvalita za rozumnou cenu?
Dero
Profil
Davex: To je speciální edice Safari "Doplň si sám"; vyvíjená pod kódovým označením Crossword.
quinux
Profil
Možnosti už dávno existují.
Ano, třeba apple přímo na síti ;o)

Dero
Spíše Scrabble ;o)
habendorf
Profil
A pokud chcete být stoprocentně poctiví, tak myslím stejně ten systém nemůžete provozovat jinde než na HW od Apple.

Ano, třeba apple přímo na síti ;o)

Což je ale právě to, o čem mluvím. Na tom browsercamu to samozřejmě jede na jabku.
Petr Tichý
Profil
Chápu beta verze, chápu, že prostě jsou nestabilní a chápu, že někomu prostě nejedou. Jenže takové pěkné obrázky a velké nápisy na produkt, který nejede 9 lidem z 10. Mě taky nejede.
Mrazik
Profil *
Údajně jede tahle beta pouze na anglických windows XP a na Vistě.

Mám české XP Home, takže mi taky nejede :(
Keilew
Profil
Copak jste si to chlapi nepřečetli? Píšou tam, že je to 2x faster. Takže je to tak rychlý, až to není vidět;-)
Gekon
Profil
Mrazik
Mám Vista CZ, rovněž nejede. Prý best browser:))
beender
Profil *
hele lidi taky vám při spuštění safari nabíhá chyba..že paměti není schopna read 0x00000004...ale jinak mam imaca a safari sem nadmíru spokojený opravdu best občas používám pc škoda že neběhá
Petr Tichý
Profil
beender
Je celkem jedno jakou chybou to skončí. Prostě ti to nepojede. Jistěžě na Macu to může být supr prohlížeč a řekl bych i že opravdu je. Ale na PC je to v plenkách.
beender
Profil *
to asi jo mas pravdu ale jak znam apple tak v nejblizsi dobe vyjde jiná verze která pofrčí..ale nejvíce mě pobavil radek hulán, který to rozběh..měl by nám asi poradit jak na to..:D
AlešD
Profil
RIP :-))

Mě už nefunguje ani ten odkaz na downoload
AlešD
Profil
Už funguje. Pomalu 29M instalační balíček?
quinux
Profil
AlešD
Pomalu 29M instalační balíček
To je s quicktimem. Bez něj to má 8mb, ale stahovat to na české windows nemá smysl.
AlešD
Profil
quinux:

potvrzuji, nemá.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0