« 1 2
Autor Zpráva
Keilew
OMG: http://cs.wikipedia.org/wiki/Radek_Hul%C3%A1n
Gekon
Keilew
OMG, novinka roku?
Keilew
Gekon
Já to objevil až teď, tak sorry...
Jirka V.
Profil *
Testoval jsem to teďka na německých Win XP a vcelku to jede (samozřejmě, že tam ty odkazy prostě nejsou a stejně tak to blbne u tagů em, strong). Ani problémy s Googlem jak udává Jirka Bureš jsem zatím nezaznamenal. Jen 1 nestabilitu při prvním spuštění, ale jinak... ;-)
Aleš Janda
Zkoušel jsem to spustit pod Wine v Linuxu a potom ještě na anglických Vistách, ale nikde jsem to ani nespustil, vždycky to napsalo nějakou obecnou chybu a konec. Tak nevím, jazykem to není...
beender
Profil *
je to cely naky divny..preci to museli nekde vyzkouset nez to hodili na stranky..
Railbot
je to cely naky divny..preci to museli nekde vyzkouset nez to hodili na stranky..
Nemuseli nic jak už to tak bývá :) Museli to jen rychle vydat, aby bylo něco vidět. Na testování zřejmě nebyl vůbec čas.
quinux
beender
No podle toho co vím, tak na anglických windows to více méně funguje. No a na českých to američani testovat nebudou :)
Jinak jak psal Railbot - Museli to jen rychle vydat, aby bylo něco vidět. - tak to prostě vysypali kvůli konferenci, která probíhá/la.

Uvidíme co BETA 2, ta už třeba půjde i spustit ;)
Zahon
Asi už to všichni vědí, ale stejně :)
Safari již běží na lokalizovaných Win a vypadá stabilně. (Zatím nespadlo.) - Stahujte ze stránek Applu. Sice tam není poznat, že zase něco opravili, ale je to tak.
Petr Tichý
Funguje, je celkem pěkné a zobrazuje dobře. Potvrzuji tedy.
quinux
Trochu divně vyhlazuje písmo, ale snad to půjde někde v nastavení změnit. :)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0